sportovyrybar.sk

Sema prút therapy catfish 2,1 m 300-700 g

Vynikajúci tovar Sema prút therapy catfish 2,1 od spoločnosti so zárukou kvality SEMA môžete pohodlne získať práve dnes za akčnú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 57,65 EUR.
EAN: 4891223105889
Sema prút therapy catfish 2
Overiť dostupnosť »
Značka: SEMA
57,65 EUR

Popis produktu

Je vybavený rukoväťou z materiálu EVA, kvalitnými očkami, presnou tŕňovou spojkou a ďalšou pomocnou protišmykovou rukoväťou nad sedlom navijaku. Táto pomocná rukoväť umožňuje bezpečnejšie držanie tyče počas jazdy. Očká prútu sú husto rozmiestnené tak, aby bolo možné prút použiť v kombinácii s multiplikátorom umiestneným nad prútom. Therapy Catfish je vyrábaný v dĺžkach 240 cm a 270 cm sa záťažami 500 g alebo 700 g. Dĺžka 240 cm je vhodnejšie pre lov sumcov z lode pomocou vábničky, dĺžka 270 cm je zase vhodnejšie pre lov sumcov z brehu pomocou trhacích bójí alebo podvodného plaváku.

 

Tento prút vykazuje – najmä vo variante 700 g – brutálnu bojovú silu pri takmer parabolickej akcii. Napriek tomu, že táto tyč je primárne určená na lov sumca, určite uspokojí svojich odborníkov na morský rybolov. Veľmi veľkej sile pri zachovaní parabolickej akcie, húževnatosti a odolnosti tohto prútu sme dosiahli použitím kompozitného materiálu, ktorý je zložený z uhlíkových a sklolaminátových vlákien. Uhlíkové vlákna s vysokým modulom pružnosti (UHM – Ultra High Modulus) dávajú prútu veľkú silu a rýchlu reakciu a sklolaminátová zase vysokú pevnosť a odolnosť. Kombinácia týchto dvoch materiálov je ideálna pre extrémne namáhané prúty používané pri love veľkých rýb. „Prút má 8x očko

 

Konštrukcia: delená
Počet dielov: 2
Vrhacia záťaž: 300-700g
Hmotnosť: 390 g
Dĺžka: 2,1 m
Transport: 106cm