sportovyrybar.sk

Savage gear powerglow egi orange – 10 cm 17,2 g

Podarený produkt Savage gear powerglow egi orange - originál od značky SAVAGE GEAR je možné ľahko získať na našich stránkach za výhodnú cenu! Práve teraz v akcii za 10 EUR.
EAN: 5706301780942
Savage gear powerglow egi orange -

Popis produktu

Z toho dôvodu sme zobrali najsilnejšie žiariaci materiál a použili ho na našu novú nástrahu Powerglow Egi, ale to je len začiatok. Každá jednotlivo lakovaná farba má svoju vlastnú žiaru, vrátane chrbta a červených odtlačkov na bruchu, zatiaľ čo vonkajší materiál je UV aktívny. Realistická strieborná bočná línia ponúka prirodzený záblesk a odraz, ktorý upúta pozornosť kalmárom už z diaľky. Táto nástraha bola navrhnutá tak, aby ponúkala dokonalú rovnováhu medzi normálnou a pomalou rýchlosťou potápania, čo pôsobí dojmom zranenej ryby, čo vedie k väčšej agresivite od lenivých kalmárov, a umožňuje to tiež efektívny lov v plytkých oblastiach. Aby sme ďalej zvýšili celkovú vyváženosť nástrahy, pridali sme malé vonkajšie a vnútorné závažia, ktoré poskytuje lepšiu akciu a vylepšené nahadzovacie vlastnosti. Pokiaľ by to všetko nestačilo, tieto nástrahy obsahujú aj super ostré zákazkové háčiky Savage a pulzná hrkálka, ktoré dokonale napodobňuje tlkot malého srdca. Ide skrátka o dokonalú nástrahu na kalmáre vo všetkých podmienkach.
• Dokonalý žiariaci efekt • Vnútorné a vonkajšie závažie • Skutočná žiarivá farba • Zákazkové háčiky Savage • Pulzná hrkálka