sportovyrybar.sk

Prologic šokový vlasec density snag shock leader clear 100 m – 0,50 mm 13,6 kg

Vysokokvalitný produkt Prologic šokový vlasec density snag shock leader clear 100 od spoločnosti so skvelým menom PROLOGIC môžete dostať práve teraz u nás za primerané peniaze. Akčné ceny už od 7,65 EUR.
EAN: 5706301726995
Prologic šokový vlasec density snag shock leader clear 100
Overiť dostupnosť »
Značka: PROLOGIC
7,65 EUR

Popis produktu

To je náš nový šokový vlasec Density Snag and Shock. Špeciálna výrobná technológia pri použití neabsorpčných postupov výrazne zlepšuje finálnu prezentáciu nástrahy a zaisťuje dokonalé kopírovanie dna. Ako už názov napovedá, tento šokáč je jeden z najrýchlejšie sa potápajúcich na trhu. Keď sme ho vyvíjali, chceli sme ponúknuť vlasec, ktorý bude kombinovať vysokú odolnosť proti oderu a ďalšie skvelé vlastnosti, ako sú vynikajúca nosnosť v uzle a obmedzená prieťažnosť. Nespočet hodín testovania našimi konzultantským tímy po celom svete na revíroch, ktoré patria medzi tie najzložitejšie s najväčším množstvom prekážok, ukázal, že sme dosiahli náš cieľ. Ide tiež o skvelý materiál pre tvorbu tuhých častí náväzcov, napríklad pri kombinovaných náväzcoch alebo náväzcov Ronnie-rig.
• Prakticky neviditeľný vo vode • Neuveriteľná odolnosť proti oderu • Vysoká nosnosť v uzle • Obmedzená prieťažnosť • Mäkký na dotyk