Fortis polarizačné okuliare vistas amber FORTIS EYEWEAR

Fortis polarizačné okuliare vistas amber

107.80 €

Fortis polarizačné okuliare vistas amber obľúbenej značky FORTIS EYEWEAR - tento artikel je tu pre vás za takmer veľkoobchodnú cenu 107.80 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 39 € a je vaša. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5060421280424
Do obchodu

Popis

FORTIS EYEWEAR

Extra číry, detailný obraz je zaručený vďaka ultratenkým šošovkám, ktoré poskytujú vysokú optickú presnosť. Čím tenšie šošovky sú, tým menej skreslený obraz. Extra kontrastná definícia obrazu je docielená vďaka unikátnej technológii vstrekovania. Tou sa upravuje množstvo jednotlivých farieb obsiahnutých v šošovkách. Vďaka tomu sa podarilo eliminovať nežiaduce modré svetlo a získať tak oveľa "prírodnejší obraz". Extra ochrana zraku, ktorá Vás dokonale ochráni pred UV A, B aj C žiarením.

 

Rámik je dizajnovaný na osmičkovej krivke a ponúka úplne ideálne zakrivenie, vďaka ktorému je na maximum obmedzený prístup bočného svetla. Vývoj prebiehal dlhú dobu a podieľali sa na ňom profesionáli z optického priemyslu, ale aj uznávaní rybári. Viac ako 75 rokov skúseností je prenesené do modelu Lagoons.
Obrovskou výhodou je aj 12 ventilačných otvorov, ktoré sú umiestnené tak na vrchnej strane, tak i po stranách. Vďaka nim sa okuliare vôbec nezahmlievajú. Koniec rámčeku je opatrený príjemným gumovým poťahom, ktorý spríjemňuje nosenie po dlhšiu dobu a tiež zabraňuje skĺznutiu okuliarov z hlavy.

 

Rámik je vyrobený z veľmi ľahkého a odolného plastu so štýlovým kovovým logom na oboch stranách.
Súčasťou balenia je aj oranžová šnúrka na okuliare, vďaka ktorej ich môžete nosiť pohodlne na krku.
Váha: 29 g

Parametre produktu Fortis polarizačné okuliare vistas amber

  • Názov: Fortis polarizačné okuliare vistas amber
  • Cena: 107.80 €
  • Značka: FORTIS EYEWEAR
  • EAN: 5060421280424
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce