Fin vlasec absolut číra 150 m-priemer 0

Fin vlasec absolut číra 150 m-priemer 0,12 mm / nosnosť 3,1 lb

2.71 €

Fin vlasec absolut číra 150 m-priemer 0,12 mm / nosnosť 3,1 lb od originálneho výrobcu FIN - tento hit získate vo zľavové akciu za 2.71 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Naplníte Ak košík tovarom nad tridsať deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kategorie: ,
Značka: 
SKU: 8586018448437
Do obchodu

Popis

FIN

Vzhľadom na uvedené vlastnosti sa jemný záber ryby prenáša okamžite na špičku prúta. Jeho mimoriadne vlastnosti sú veľmi výrazné hlavne v najtenších priemeroch.  Je preto ideálnym vlascom pre ultraľahkú prívlač, prípadne pre lov na feeder. FIN ABSOLUT neobsahuje žiadne povrchové vrstvy. Od jadra až po povrch vlasca má rovnaké vlastnosti, čo výrazne ovplyvňuje jeho životnosť. V záverečnom procese výroby bol vlasec zahriaty na presne stanovenú teplotu. Počas tohto procesu bol povrch vlasca vyhladený, čím sa výrazne znížil súčiniteľ povrchového trenia. Vlasec je preto hladký s výbornou odolnosťou voči oderu.

 

 

Poznámka: Limitujúcim faktorom nosnosti vlasca je uzol. V prípade, že zbadáte na vlasci nechcený uzol, okamžite odstráňte časť vlasca až po uzol a naviažte koncovú zostavu od znova. Spôsob, akým uväzujete uzol na vlasci, výrazne ovplyvňuje jeho nosnosť. Doťahovanie uzla preto prevádzajte pomaly. Miesto kde sa prevádzate uzol, dôkladne navlhčite alebo namažte prípravkom FIN KNOT LOY (prípravok pre zvýšenie nosnosti v uzle).

 

 

FIN garancia: Údaje na nálepke, týkajúce sa priemeru vlasca a jeho nosnosti sú skutočné. Pri porovnávaní s konkurenčnými vlascami, neporovnávajte prosím údaje na nálepkách! FIN Vám totiž udáva len skutočné hodnoty. Prípustná tolerancia +/-10%.

Parametre produktu Fin vlasec absolut číra 150 m-priemer 0,12 mm / nosnosť 3,1 lb

  • Názov: Fin vlasec absolut číra 150 m-priemer 0,12 mm / nosnosť 3,1 lb
  • Cena: 2.71 €
  • Značka: FIN
  • EAN: 8586018448437
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce