Berkley gumová nástraha power swimmer ayu-9

Berkley gumová nástraha power swimmer ayu-9,5 cm

1.70 €

Berkley gumová nástraha power swimmer ayu-9,5 cm čo berieme od značky BERKLEY - tento artikel čaká na vás v jedinečnej akcii za 1.70 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 39 EUR alebo viac. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 028632293423
Do obchodu

Popis

BERKLEY

Gumová nástraha Berkley PowerBait Power Swimmer je vyrobená z extra mäkkej gumy obsahujúcej v sebe patentovaný PowerBait atraktant, ktorého vôňa láka ryby i z väčších vzdialeností a jeho chuť spôsobuje, že ryba nástrahu považuje za živú, a teda sa ju nebojí okamžite zožrať alebo držať v papuli 18x dlhšie ako bežnú umelú nástrahu. Dohromady s realistickým tvarom a pohybom dokonale imituje živú nástrahu.

Táto nástraha je do slova fenomén pre lov ostriežov, zubáčov a šťúk.

Power Swimmer má silnejšie telíčko, vďaka tomu sa znížila frekvencia kmitania silnejšej chvostovej časti zakončenej kopýtkom a výrazne tak zosilnila vibrácie produkované práve touto jedinečnou nástrahou.
Silnejšie vibrácie a väčšie tlakové vlny potom dokážu prilákať i inak letargické dravce zo značnej vzdialenosti.

Power Swimmer je špičková nástraha, ktorá vám dopomôže uloviť trofejného dravca aj v tých najťažších podmienkach, vrátane dní, kedy aktivita rýb je takmer nulová.

Vďaka obrovskej variabilite odporúčame používať na klasickej jigovej hlavičke, drop shotu, Texas či Carolina náväzcoch, offset háčikoch so závažím alebo na Spinneroch.

Parametre produktu Berkley gumová nástraha power swimmer ayu-9,5 cm

  • Názov: Berkley gumová nástraha power swimmer ayu-9,5 cm
  • Cena: 1.70 €
  • Značka: BERKLEY
  • EAN: 028632293423
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce