sportovyrybar.sk

Nutrabaits boilie mix co-de 1,5 kg

Výnimočný produkt Nutrabaits boilie mix co-de od skvelej a známej značky NUTRABAITS k dostaniu zde teraz za výhodnú cenu! Práve teraz za 21,96 EUR. EAN: 5060456676988
Nutrabaits boilie mix co-de 1

Popis produktu

Nástraha, ktorá sa ukázala byť okamžitým hitom v našich rozsiahlych terénnych testoch na širokej škále vôd ako vo Veľkej Británii, tak v celej Európe. Skutočná všestranná návnada, ktorá je dokonalou zmesou orechových jedál pre ľudskú výživu, našej ostavenej mesi žltých vtáčich zobov, mliečnych bielkovín a bohatej zmesi vitamínov a minerálov. Poskytnuté návnady nabité nutričným a stráviteľným obsahom so zvýšenou úrovňou príťažlivosti, ktorá zaistí účinnosť dvanásť mesiacov v roku.
Pridajte k tomu krásnu zmes tekutých potráv, kvasníc, prírodných cukrov bohatú na aminokyseliny a našu vlastnú zmes príchutí a éterických olejov, ktoré dávajú krásne, sladké arómy a chuti, kaprom, ktorým je ťažké odolať.
Jedná sa o jednu z tých návnad, ktoré možno použiť s úplnou istotou prakticky na akýkoľvek druh vody po celý rok.
Od uvedenia na trh v apríli tohto roka je už zodpovedný za nezmyselné množstvo osobných rekordov, veľkých hitov a rekordov v jazerách.