Nevyhadzujte staré člny!

| 19.4.2013 | 16 277 x | 1 komentár
Nevyhadzujte staré člny!
2.3 (46.67%) 3 hodnotení

Keďže nástrahy na vode sú nepredvídateľné je bežné, že i lode, tak ako iné prepravné prostriedky sa môžu poškodiť. Či už ostré skaly, alebo dreviny môžu poškodiť materiál lode a jeho následná oprava vyžaduje profesionálne vybavenie a prístup keďže pri materiáloch, z ktorých sú lode vyrobené ako PVC, či Hypalon klasické lepidlá nie sú účinné.

Jochym Marine_čln I.

Špičkový výkon pri podmienkach a nástrahách na vode je ťažká úloha pre mnoho značiek vyrábajúcich nafukovacie lode.  Príkladom je vyjadrenie z knihy ,,Praktický námorník“ ktoré hovorí: ,,Nafukovacie člny majú dlhý zoznam bonusov, ale večný život nie je jedným z nich.“ Kruté účinky UV žiarenia, časté používanie, a znečistenie vôd majú vplyv na životnosť nafukovacích lodí, či už z PVC alebo Hypalonu. Správna údržba a časté umývanie s kvalitnými čističmi pomôže zvýšiť životnosť a odolnosť voči špine, oxidácii  a organickým usadeninám avšak v konečnom dôsledku, čas na nové krytie lode a opravy príde skôr či neskôr.

Jochym Marine_čln II.

Preto firma Jochym Marine zahrnula do svojich služieb i bežné opravy ale i kompletný servis nafukovacích i iných lodí.  Či už ide o povolené švy, výmenu ventilov, renováciu materiálu či iné opravy  špeciálne vyškolený personál je pripravený vám pomôcť, poradiť s čímkoľvek. Pri oprave člna garantujú niekoľko mesačnú testovaciu lehotu počas ktorej v prípade, že by sa problém vyskytol opäť plavidlo opravia grátis.

Jochym Marine_čln III.

Firma Jochym Marine sa od roku 2012 stala oficiálnym partnerom a výhradným distribútorom spoločnosti Polymarine Ltd.  pre Slovensko a Českú republiku, ktorá je po viac ako 30 rokov popredným dodávateľom náhradných dielov,  súčiastok a príslušenstva pre výroby, starostlivosť a opravy nafukovacích člnov a ryb. lodí.

Jochym Marine_produkty

Produkty od firmy Jochym Marine:

– čistenie nafukovacích člnov

– leštenie a ochranu proti UV žiareniu

– dokonalý lesk

– čističe na laminátové lode

– odstraňovače špiny, hrdze a iných nečistôt

– a taktiež kompletné sady na čistenie

Jochym Marine_čln IV.

Jochym Marine_čln V.

A zároveň tieto služby (pozri na www.servislodi.sk):

– servis a opravy poškodených nafukovacích člnov a iných lodných plavidiel

– široký sortiment farieb na lode

– lepidlá a náhradné materiály a súčiastky

– prípravky na starostlivosť a čistenie lodí

Všetky informácie nájdete na www.jochymmarine.sk alebo na www.jochymmarine.sk/sk/servis či na telefónnom čísle 0905 542 690.

Martin Jochym

Štítok:

Rubrika: Všeobecne

O autorovi ()

Komentáre (1)

Trackback URL | Komentáre RSS Feed

  1. Gabriel píše:

    Dobrý deň,

    chcel by som poradiť. Mám nafukovací čln Semperit A 330 a netesnia mi ventile (3komorový). Neviete mi poradiť nejaký servis,alebo kde by som mohol zohnať náhradné diely? Ďakujem

Ak chcete, môžete pridať komentár: