sportovyrybar.sk

Munch baits stickmix citrus nut 1 kg

Úplne unikátny produkt Munch baits stickmix citrus nut od spoločnosti s úžasnou reputáciou MUNCH BAITS jednoducho zoženiete na našich stránkach teraz práve za dobrú cenu. Akčné ceny od 10,80 EUR.
Munch baits stickmix citrus nut

Popis produktu

Silná svieža žltá farba, ktorá sa nerozpustí ani po vhodení do vody nevybledne, a preto predstavuje dokonalý vizuálny spúšťač.
Vďaka jedinečnému výrobnému procesu je stickmix Citrus Nut pripravený na použitie priamo z vrecka. Vďaka širokej škále použitých ingrediencií je stickmix mierne vlhký a môže byť silne stlačený do tzv. PVA bômb, napriek tomu je vysoko rozpustný a rýchlo sa rozpadá v niekoľkých okamihoch po ponorení.
Náš tip, ako zefektívniť stickmix Citrus Nut: Aj keď je primárne určený na použitie s PVA materiálmi, stickmix Citrus Nut sa hodí k tomu, aby po nanesení na boilies vytvoril atraktívny povrch a možno ho dokonca miešať aj medzi jednotlivými radmi. Jedna taká malá ukážka, vysypte boilies Cream Seed do vedra, pridajte tekutú potravu Bio Marine, zasypte stickmixom Citrus Nut a vytvorili ste si šialene fungujúcu zmes.
Výhody Citrus Nut: – silná svieža farba – pripravené na použitie priamo z vrecka – ľahko stlačiteľný – okamžité a predĺžené uvoľňovanie