sportovyrybar.sk

Munch baits boilies citrus nut – 1 kg 18 mm

Veľmi žiadaný produkt Munch baits boilies citrus nut - od dodávateľa so skvelou povesťou MUNCH BAITS máte možnosť dostať tady extra výhodne. Produkt nakúpite teraz u nás za 15,99 EUR.
EAN: 5060582261010
Munch baits boilies citrus nut -

Popis produktu

Je vytvorené spojením starostlivo vybranej zmesi stráviteľných sacharidov s vysokým obsahom energie a zmesi korenia so silnými biologickými vlastnosťami. Tie sú doplnené atraktorovým balíčkom, ktorý vo vodnom prostredí úplne exploduje vrátane exkluzívneho éterického oleja Buchu, silných výťažkov z citrusových plodov a špecifických organických kyselín…aby sme vymenovali aspoň niektoré!
Vďaka zahrnutiu rozpustných ingrediencií s nízkym PH má príchuť Citrus Nut jedinečnú schopnosť meniť hladinu PH v okolí nástrahy, a tak spúšťať silné reakcie na kŕmenie. Toto je najlepšia návnada bez ohľadu na teplotu vody, situáciu alebo miesto, pretože ponúka okamžité výsledky a dlhodobú výživu ako okamžite, tak nepretržite.
Boilies Citrus Nut ich dodávam v priemeroch 14 mm a 18 mm v balení 1 kg a 5 kg v uzatvárateľnom zipsovacom sáčku.
Náš tip, ako zefektívniť boilies Citrus Nut: Rozdrvte to a vložte do PVA pančuchy alebo stickmixu, poprípade spodmixu!! Citrusový orech sa môže pochváliť jedinečným radom ingrediencií a je dokonalým nástrojom na vytvorenie veľmi atraktívnej zmesi.
Výhody Citrus Nut: – fúzie stimulačných zlúčenín – zložky s nízkym PH – spustí silné reakcie na kŕmenie – okamžité a dlhodobé výsledky