MK Carp - nový rybársky e-shop!

MK Carp Logo I.

 

Zdravíme všetkých priaznivcov Petrovho cechu. Tak ako asi každý rybár, tak aj my sme potrebovali a potrebujeme nejaké to ,,nádobíčko" na ulovenie tej našej vysnívanej kapitálnej ryby. Po našich rybárskych cestách po slovenských aj zahraničných vodách, navštevovaní rôznych rybárskych akcií a preberanie všemožných technik lovu, vybavenia, návnad, montáží, literatúry, žien...sme si povedali, že by bol dobrý nápad zrealizovať si rybársky e- shop, kde by neboli len kvalitné a cenovo dostupné produkty ale aj rôzne články, videá a diskusie.

MK Carp Logo I.

Z nadobudnutých skúseností, rozhovorov s rybármi, získaných kontaktov počas niekoľko ročného rybárčenia chceme Vám ponúknuť top Európske značky za čo najrozumnejšie peniaze. Našim prvoradým cieľom je, aby v e- shope www.mkcarp.sk boli zastúpené produkty, s ktorými sme sa my alebo naši známi stretli a mohli sme Vám aj pomôcť pri správnom výbere.

Zakladáme si na tom,  aby  e- shop MK carp bol jednoduchý, prehľadný, zaujímavý a hlavne cenovo dostupný pre všetkých rybárov. Z našich skúseností môžeme odporučiť značky ako napr.: Solar, Mainline, Sportcarp, Kevin Nash, Mivardi, Fox,Owner, Tandem baits, Korda, Century, Delkim, Rod Hutchinson, Ashima, Zebco, Shimano, Lowrance, DOC, Kolibri, Sportex, Flajzar, Kryston, Black cat, ACE, Geoff Anderson a veľa ďalších, ktoré sa nachádzajú v našom e- shope. Samozrejme chceme (a veríme, že sa nám to čoskoro podarí) mať v e- shope aj Slovenské stálice ako: LKbaits, Jet Fish, Karel Nikl či Mikbaits.

Prioritou MK carp je, aby rybár, ktorý si kúpi tovar u nás bol spokojný s produktom, so službami spojenými pri nákupe a pri návšteve nášho e-shopu.

Na záver Vám chceme popriať veľa krásnych chvíľ strávených u vody, kapitálnych úlovkov a pevné zdravie.

Prejdite do obchodu a pozrite si ponuku.

Team MK carp

MK Carp

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Prologic prút c1α carp rod 3,66 m (12 ft) 3,25 lb

65.00 €
Shop

Delphin snag gear al

2.71 €
Shop

Fox prút horizon x4 barbel specimen 3,6 m 2,75 lb

150.00 €
Shop

Geoff anderson termo prádlo evaporator pants - veľkosť l

123.60 €
Shop

Jet fish exkluzívna esencia 100ml-mušľa

24.96 €
Shop

Owner háčik s očkom + cutting point 5111-veľkosť 2/0

4.92 €
Shop