sportovyrybar.sk

Mivardi boilies rapid easy catch oliheň – 3,3 kg 20 mm

V zľave produkt Mivardi boilies rapid easy catch oliheň - od nášho popredného výrobcu MIVARDI ľahko získate v našej ponuke za priaznivú cenu. Aktuálne v akcii za 19,99 EUR.
EAN: 2000020827920
Mivardi boilies rapid easy catch oliheň -
Overiť dostupnosť »
Značka: MIVARDI
19,99 EUR

Popis produktu

Od začiatku svojho testovania prinášalo prekvapivé množstvo aj veľkosť úlovkov. Vyznačuje sa spoľahlivými a veľmi stabilnými výsledkami v najrôznejších podmienkach. Tých je dosiahnuté optimálnou kombináciou atraktivity, vyváženosti mixu, postupnej pomalej rozpustnosti a dobrej stráviteľnosti.
EASY CATCH Tieto rýchlo pôsobiace nástrahy fungujú aj pri krátkych, jednodňových vychádzkach. Rovnako tak ich môžete požiť v situáciách, keď ryby nie sú príliš aktívne. Zloženie mixu a vysoký podiel extrudovaných zložiek podporuje prácu v studenej vode. Kvalitné esencie a výrazné farby zaisťujú vysokú atraktivitu aj bez použitia boostrov. Optimálna konzistencia a použitie R-FACTORu umožňujú ľahké nastraženie (prepichnutie) a zároveň veľkú výdrž.
RAPID NATURAL CONCEPT Boilies Rapid Natural Concept je vyrobené pomocou novej výrobnej technológie a zariadenia, ktoré patria medzi absolútnu špičku v Európe. Umožňuje nám sériovo vyrábať boilies s rovnakými parametrami, štruktúrou a fungovaním, aké získate pri domácej ručnej výrobe. Nová produkcia nie je obmedzená hrubosťou komponentov a dovoľuje aj pridanie skutočného ovocia, pečene a ďalších čerstvých surovín. Samozrejmosťou je používanie čerstvých vajec vo všetkých vyrábaných radoch boilies. Konzervácia a stabilizácia je postavená v maximálnej miere na prírodných látkach a nespôsobuje zmenu arómy ani chuti guličiek. Novú generáciu rozoznáte nielen podľa doplnkového loga Natural Concept na sáčku, ale aj podľa zaujímavého „naturálnejšieho“ povrchu guličiek. Tie sú teraz aj ťažšie, hutnejšie a majú presnejší priemer aj tvar. Presne tak ako starostlivá domáca výroba. To znamená výrazne dlhší dolet a vyššiu presnosť pri vnadení kobrou. V neposlednom rade určite zaznamenáte výrazne vyššiu výdrž guličiek pri nastražení, avšak pri zachovaní potrebného fungovania guličky vo vode.