sportovyrybar.sk

Mainline plávajúce boilies clones pop ups 13 mm 150 ml sweetcorn

Unikátny a žiadaný tovar Mainline plávajúce boilies clones pop ups 13 od značky so zárukou kvality MAINLINE ľahko nájdete na našich stránkach teraz za priaznivú cenu! Akčná cena od 9,99 EUR.
EAN: 5060509816064
Mainline plávajúce boilies clones pop ups 13
Overiť dostupnosť »
Značka: MAINLINE
9,99 EUR

Popis produktu

Hlavným účelom Clones je, ako názov napovedá, ‚klonovať‘ akýkoľvek partikel alebo spod mix, ktorým je miesto zakŕmené, a replikovať to do návnady na háčik ‚match the hatch‘, ktorá je oveľa praktickejšia ako samotný partikel.
Najmä preto, že niektoré partiklové návnady sú príliš malé alebo príliš mäkké na to, aby sa dali skutočne použiť na vaše náväzce. Waftersky použijete v prípade, že si chcete byť istí, že vaša návnada je stále nastražená a funguje tak, ako má po dlhú dobu, oproti napríklad samotnej kukurici.
Clones sú k dispozícii v štyroch rôznych typoch/príchutiach, buď v 13mm pop-upoch alebo 10mm x 14mm wafters, a hoci boli primárne navrhnuté pre použitie na partiklom zakŕmených miestach, počas testovania sa tiež veľmi osvedčili vo všetkých situáciách pri klasickom rybolove.
Sweetcorn:
Kukurica sa používa ako návnada na kaprov od 70. rokov 20. storočia av priebehu rokov hrala úlohu v ulovení nespočetných kaprov a dodnes je stále jednou z najúčinnejších návnad na kaprov – v poslednej dobe zaznamenala opätovný nárast popularity. Clones Sweetcorn pop-up a wafters majú jasne žltú farbu a majú krásnu kukuričnú chuť/vôňu.