sportovyrybar.sk

Lk baits pelety kukuričné – 1 kg 8 mm

Veľa obľúbený výrobok Lk baits pelety kukuričné - 1 od značky s dlhou históriou LK BAITS máte možnosť nakúpiť aktuálne v našej ponuke naozaj výhodne. Ponuka už od 3,81 EUR.
EAN: 8595602010530
Lk baits pelety kukuričné - 1
Overiť dostupnosť »
Značka: LK BAITS
3,81 EUR

Popis produktu

Pelety sú vyrobené lisovaním iba kvalitných ingrediencií na našej modernej peletovacej linke. Studený technologický proces zaručuje stálosť kvality, vynikajúcu stráviteľnosť a veľkú atraktivitu. Pelety sú určené pre vnadenie a chytanie všetkých kaprovitých rýb. Pelety nie sú napustené lacnými olejmi so sklonom k žltnutiu, ale predovšetkým kvalitná tekutá potrava All Amino Nutric stabilizovaná iba prírodnými látkami.

použitie

Pelety môžete používať samostatne k vnadeniu na akomkoľvek type vody a v akúkoľvek ročnú dobu. V peletách sú použité rozpustné látky aj do chladnej vody a veľmi atraktívne zložky do teplej vody, preto sa považuje táto návnada za veľmi univerzálnu. Pelety môžete používať pri krátkodobých vychádzkach, rovnako tak pri dlhých výpravách. Pelety môžete kombinovať aj s boilies alebo partiklom. Pelety nastaržujte na vlas alebo na gumičku. Ako zarážku používajte špeciálne zarážky LK Baits Pellets Stops.

rozpustnosť

Pelety sa rozpúšťajú v závislosti od teploty vody a priemeru v týchto časoch: 4 mm / 10-50 min, 12 mm / 2-3 hodiny, 20mm / 5-8 hodín, 26 mm / 7 -12 hodín. Peleta sa po kontakte s vodou začne rozpúšťať a jednotlivé častice stúpajú stĺpcom vody alebo vytvárjú na dne veľmi atraktívny mrak. Ak potrebujete predĺžiť dobu rozpadu odporúčame nadipovat peletu v Dipe a obaliť ju Pastou. Tým predĺžite dobu rozpadu približne o 20%.