sportovyrybar.sk

Lk baits boilie paste mussel 200 ml

Úplne jedinečný výrobok Lk baits boilie paste mussel od známeho výrobcu LK BAITS k dispozícii v našej internetovej ponuke za úžasnú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 6,15 EUR.
EAN: 8595602000654
Lk baits boilie paste mussel
Overiť dostupnosť »
Značka: LK BAITS
6,15 EUR

Popis produktu

Boilie cesto vyrábame z rovnakých ingrediencií ako boilies, ale s rozdielom dvojnásobnej dávky extraktov. Tým dokážete okamžite upútať pozornosť rýb, ako pri bežnej kaprárine, pretekoch alebo zimných mesiacoch. Pastu Vám ponúkame už pripravenú v praktickom tégliku. Nemusíte teda už nič miešať. Stačí odobrať požadované množstvo a rovno použiť. V kelímku ponúkame 250g veľmi účinnej boilies pasty! To všetko za cenu, ktorú Vám iní poskytujú pri 100 – 200g!

 

Tem LK Baits: „Boilie cesto má mnoho vyriant využitia. Najlepšie výsledky sme dosiahli, keď sme obaľovali plávajúce boilies. Tým sme docielili kriticky vyváženú nástrahu, ktorá bola poväčšine veľmi úspešná „.

 

Pasta Vám na nástrahe vydrží v závislosti na teplote vody, ataku bielych rýb či prúdenia vody. Ak si prajete aby sa pasta uvoľňovala pomalšie, nechajte ju na nástrahe zaschnúť. Pastu môžete nanášať aj na inú príchuť boilies, často to býva ešte viac účinné!