sportovyrybar.sk

Lifesaver kanister na filtráciu vody cube

Tento najpredávanejší produkt Lifesaver kanister na filtráciu od našej známej značky LIFESAVER je k dostaniu práve za neuveriteľne výhodnú cenu. Na našej stránke za 134,23 EUR.
Lifesaver kanister na filtráciu
Overiť dostupnosť »
Značka: LIFESAVER
134,23 EUR

Popis produktu

Využitie nájde ale u všetkých komunít riešiacich nedostatok pitnej vody. Jeho 5-litrová skladovacia kapacita je ideálne vhodná pre rodiny alebo malé skupiny na cestách alebo na dovolenke. Jeho objem je vhodný na prepravu, ale aj ako stála rezervná zásobáreň vody v domácnosti.
Nádoba je designovaná na skladovanie a následné filtrovanie kontaminovanej vody. Odporúčame vodu po prefiltrovaní neskladovať, ale rovno vypiť/použiť, aby sa predišlo ďalšej prípadnej kontaminácii. LifeSaver Cube prefiltruje až 5000 litrov vody.
Testované podľa najprísnejších noriem.
Parametre: •Filtračná kapacita: baktérie Log 6 (99,9999%), vírusy Log 4 (99,99%) a mikroorganizmy Log 3 (99,9%) •Failsafe – technológia automatického vypnutia systému v prípade nutnosti vymeniť filtračnú kazetu. Jednoduché a intuitívne ovládanie: Naplniť, prefiltrovať, napiť sa! •Bez nutnosti merania, bez dlhého čakania, bez chémie a nepríjemných pachutí a zápachu. •Vyrobené vo Veľkej Británii. •Materiály ani odpadová voda neobsahujú BPA ani BPS.
Balenie obsahuje: Lifesaver Cube, 1x filter s aktívnym uhlím, opravný balíček (ochranné viečko na výmenu filtračnej kazety, 5 rezervných tesniacich krúžkov), filter cube na 5000 litrov