sportovyrybar.sk

Korda náväzcový vlasec mouth trap 20 m – 0,47 mm 20 lb

Tento skvelý kus Korda náväzcový vlasec mouth trap 20 m od kvalitného výrobcu KORDA ľahko môžete zohnať teraz v ponuke za skvelú cenu. Práve teraz v akcii za 9,99 EUR.
EAN: 5060062113648
Korda náväzcový vlasec mouth trap 20 m
Overiť dostupnosť »
Značka: KORDA
9,99 EUR

Popis produktu

Extra tuhý a vďaka špeciálnej molekulárnej štruktúre dobre tvarovateľný „vlasec“, ktorý je určený najmä na tvorbu Choddy náväzcov.
Vzhľadom na skvelú oderuvdornosť a pevnosť v uzle je tento materiál vhodný aj na prípravu kombinovaných náväzcov.
Mouthtrap – tuhý náväzcový vlasec, bol vyvinutý špeciálne na vytvorenie dokonalého stuženého náväzca, ktorý by sa nekrútil a nezamotával. Mouthtrap je k dostaniu v 15lb, 20lb a 25lb, v prirodzenom prírodnom odtieni, ktorý splynie s každým okolím, čo je prioritou Teamu Korda. Takže ak chcete získať dokonalý stužený materiál, potom skúste Mouthtrap, určite nebudete sklamaní! Počas testovania sa prejavila jedna vlastnosť, pre ktorú Mouthtrap všetci naši testéri veľmi chválili, a to že sa s týmto materiálom pracuje oveľa ľahšie, než s akoukoľvek inou „stuženkou“ na trhu. Nie je potrebné ho pred použitím zahrievať nad horúcou parou, čo počas rybárčenia zdržiava a vyžaduje extra úsilie. Vďaka jeho unikátnemu zloženiu a vysokej pamäti, si tento materiál zachová aj zakrivenie, pokiaľ ho tak sformujeme. Môžeme tak získať dokonalý stužený náväzec na použitie s pop-upom. Inými slovami sme vyrobili najdokonalejší stužený náväzec z vlasca na súčasnom trhu.
Dostupné vo variantoch: •15 lb – 0,43 mm •20 lb – 0,47 mm •25 lb – 0,53 mm