sportovyrybar.sk

Korda atraktor goo smoke 115 ml – bubble gum supreme

Veľa obľúbený kus Korda atraktor goo smoke 115 ml od obľúbenej značky KORDA zoženiete aktuálne v našej ponuke za extra cenu. Aktuálne za 18,49 EUR.
EAN: 5060301350469
Korda atraktor goo smoke 115 ml
Overiť dostupnosť »
Značka: KORDA
18,49 EUR

Popis produktu

Oblak, ktorý vychádza z nástrahy, ktorá bola potretá s Goo, musíte vidieť, aby ste uverili a práve vďaka nemu je Goo tak revolučný. Táto tajomná kvapalina obsahuje starostlivo vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, ktoré podporujú u kaprov vysokú žravosť a dokážu ich dostať k nástrahe, nech už sú kdekoľvek v stĺpci.
Goo bolo vyvinuté mužom menom Loutjie Louwies v Južnej Afrike.
Tam bolo tiež testované po mnoho rokov s veľkými úspechmi napr. Na majstrovstvách sveta FIPS dostalo tím Južnej Afriky medzi lídrov.
Louwies zveril svoj tajný recept svojmu priateľovi Ianu Huntington (manažérovi britského tímu Korda), ktorý rozbehol jeho výrobu v Európe.
Goo pre neho vyrába anglická firma Kiana Carp, Korda je len distribútor.
Fľaštičky s označením Power Smoke sú veľmi výkonné a dokážu zvrátiť vývoj výpravy.
Slúži hlavne na zvýraznenie kŕmenia, kedy už po pár nahodeniach raketou alebo PVA vznikne masívny mrak šíriaci potravinový signál.
Fľaštičky s označenie Bait Smoke majú trochu jemnejšiu farbu ale sú rovnako efektívne a vhodné za takmer akejkoľvek situácie.
Ich vôňa je úplne prirodzená a dávkovanie nemožno nijako prehnať.
Pritom vám fľaštička vydrží veľmi dlho.
Stačí popustiť uzdu fantázii a predstaviť si všetky možné situácie, kedy sa dá Goo použiť.
Okrem zvýraznenie nástrah s nimi môžete nechať nasiaknuť pelety, rozmiešať ho vo vode, ktorú použijete na rozmiešanie krmiva, môžete s nimi potrieť vaše PVA pančuchy (ktoré nerozpúšťa), dipovať boilie alebo tigrie orechy atď.
Balenie: 115 ml