sportovyrybar.sk

Kamasaki set prút super cat 3 m 100-300 g + navijak + šnúra

Veľmi žiadaný kus Kamasaki set prút super cat 3 m 100-300 od spoločnosti so zárukou kvality KAMASAKI máte možnosť zaobstarať momentálne na webe výhodne. Teraz v akcii 71,12 EUR.
EAN: 5998214333456
Kamasaki set prút super cat 3 m 100-300
Overiť dostupnosť »
Značka: KAMASAKI
71,12 EUR

Popis produktu

Super Cat je prút na kapitálné ryby, predovšetkým sumca, disponujúci výborným pomerom cena-kvalita.
Menšie varianty série sa dokonale hodia na lov sumca z člna, s dlhšími je možné úspešne loviť aj z brehu aj tých najväčších sumcov! Vďaka sile prútov sú dokonalým riešením aj k hladinovým sumčiarskym montážam.
Prúty sú vyrobené z odolného kompozitného materiálu s úžasnou zaťažiteľnosťou, sú doplnené o sklenenú špičku dokonale signalizujú zábery.
Vďaka tejto vlastnosti sú prúty vhodné aj na lov s vábničkami.
Výborné riešenie pre sumčiarov začiatočníkov, rovnako ako pre hľadačov prútov s výhodným pomerom cena-kvalita.
K prútu patrí aj navijak Super Cat!
Má prevodový pomer 4:1, čo znamená, že sa rotor otočí 4x okolo osi počas jedného otočenia. To je optimálne pri love s väčšími hmotnosťami a rybami.
Má masívne, silné grafitové telo s jednoduchým, ale potrebne spoľahlivým vnútorným mechanizmom. (Os je z 6mm hrubej ocele!) Masívna drevená rukoväť vyžaruje stabilitu a potrebnú silu.
Jej praktickosť zvyšuje jednoducho sklopiteľná kľučka, ktorú môžeme stlačením tlačidla v okamihu sklopiť, čo oceníme hlavne pri prenášaní.
K setu sme pridali aj 300 metrový kotúč tmavozelenej šnúry Wizard Cat Mono. Jej tmavá farba sa hodí do každého prostredia. Je možné ju úspešne používať ako v tečúcej, tak aj v stojatej vode.
Celkový obsah setu: – 3metrový prút na sumke Kamasaki Super Cat 100-300 g – Navijak Kamasaki Super Cat 8000 – 300 metrov šnúry Wizard Cat Mono