Hotspot design bunda go fishing zip-veľkosť l

Unikátny produkt Hotspot design bunda go fishing zip-veľkosť od popredného výrobcu HOTSPOT DESIGN možno nájsť zde teraz za výhodnú cenu! V súčasnosti v predaji od 136,15 EUR. EAN: 8054382261131
Hotspot design bunda go fishing zip-veľkosť
136,15 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Bunda ktorá vás ochráni od vetra a dažďa s vodným stĺpcom 5000mm WP / 3000g VMP). Je polstrovaná 160gsm polyestreovou tkaninou pre zahriatie aj v naozaj chladných dňoch. Bundu môžete používať aj pri veľmi nízkych teplotách a bude vám príjemne. Jedná sa o teplý, polstrovaný a robustný produkt, ktorý je vhodný pre outdoorové aktivity a ktorý váš udrží v teple a suchu a súčasne odvetráva vlhkosti tela. Táto bunda je odolná voči zlým vonkajším podmienkam ako je silný dážď a vietor.

 

Kapucňa je perfektne nastaviteľná okolo hlavy, pokiaľ ju nepoužívate, tvorý vysoký golier, ktorý udržuje váš krk v teple.

 

Zip vpredu je vodeodolný, rovnako tak je vodeodolné vrecko na hrudi a dve veľké bočné vrecká s vertikálnymi zipsami pokrytými širokou ochrannou klapkou. Bunda má aj vnútorné vrecko na zips. Všetky vrecká sú priestranné a veľmi praktické.

 

Zadná časť bundy je predĺžená, takže vám chráni chrbát a poskytuje im pohodlie a teplo. Rukávy sú tvarované a manžety možno nastaviť ľubovoľne vďaka dizajnovým kovovým cvočkom.

 

Výnimočne teplá, priedušná, robustná a nepremokavá bunda, odolná proti vetru, v ktorej sa miešajú nadčasový a štýlový dizajn. Výsledkom je skvelá a veľmi kvalitná bunda!