sportovyrybar.sk

Hell-cat vábnička malá pologuľatá i

Tento výnimočný tovar Hell-cat vábnička malá pologuľatá od popredného výrobcu HELL-CAT ľahko zoženiete u nás naozaj lacno. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 44,28 EUR.
EAN: 8592673820037
Hell-cat vábnička malá pologuľatá
Overiť dostupnosť »
Značka: HELL-CAT
44,28 EUR

Popis produktu

Vábničky Hell-Cat sú vyrobené z kvalitného vysušeného bukového dreva, ktoré je sušenia na 4 až 8%. Takto vysušené drevo zaisťuje perfektný tvar a pružnosť týchto vábničiek. Na povrchovú úpravu sa používa niekoľko vrstiev laku. Prvá vrstva je impregnačný lak, ktorý vsaje do hĺbky dreva. Ďalšie tri vrstvy laku sa nanesú na vábničky a chráni dlhú dobu drevo pred poškozením.Ruční výroba zaisťuje nepretržitú kontrolu kvality pri ich výrobe až po finálne ukončenie výrobkov. Technológie a spracovanie zabezpečuje kvalitu a jedinečný originál, ktorý držíte v rukách.

 

Každá vábnička má svoje vlastnosti a ide použiť na všetky hĺbky.
Veľké ploché, špeciálne a pologuľaté vábničky sa používajú skôr do väčších hĺbok, pretože zvuk, ktorý tieto vábničky vytvárajú je silný a dvíhajú sumca aj z veľkých hĺbok. Malá plochá a pologuľatá vábnička sa naopak používa do menších hĺbok, kde svojím jemným zvukom vyprovokuje sumca k útoku.
 

 

Údržba vábničiek:
Vábničky nenechávajte v žiadnom prípade vo vlhkom prostredí. Po ukončení lovu s vábničkou nechajte vábničku dobre vysušiť, utrite suchou osuškou a dajte do puzdra, ktoré Vám bude chrániť vábničku pred poškodením.