Giants fishing spací vak rwx 5 season sleeping bag

Tento veľmi obľúbený produkt Giants fishing spací vak rwx od výrobcu s dobrým menom GIANTS FISHING ľahko zoženiete práve teraz u nás vo výhodnej akcii! Výhodne teraz u nás za 209,47 EUR. EAN: 8592673222114
Giants fishing spací vak
209,47 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Tento spací vak je určený pre vášnivých rybárov, ktorí rybárčia celý rok, bez ohľadu na nepriazeň počasia a teploty hlboko pod bodom mrazu. Ale pritom chcú mať jeden naozaj kvalitný spací vak, ktorý môžu použiť v teplých letných mesiacoch, tak jednoducho odopne vnútornú dvojitú vložku. Vnútorná vrstva sa skladá z viac jadrového dutého vlákna, je zakončená hrejivým a príjemným microfleece. Na vonkajšiu vrstvu, bol použitý materiál DWP-TEX ®, ktorý má tieto vlastnosti, je nepremokavý, ale pri tom dýcha a odvádza prebytočnú vlhkosť.

 

Veľmi robustné zipsy sú po oboch stranách, možno ich rozopnúť až k nohám a sú izolované, ako z vnútornej, tak vonkajšej strany, aby sa zabránilo nežiaducemu úniku tepla. Na oboch stranách spacieho vaku (pri hlave a nohách) sú zo spodu našité prevleky, ktoré sa len pretiahnu cez vrchnú a spodnú časť lehátka a zaistí tak neobmedzený a bezpečný pohyb. V strednej časti spacieho vaku je popruh, ktorý sa vďaka pracke ľahko upevní k lehátku a zabráni krúteniu spacieho vaku. Spací vak je dodávaný s kompresným nylonovým obalom.

Rozmery: 220x100x8cm
Hmotnosť: 6kg
Tepelný komfort: -12C
Extrém do: -20C