sportovyrybar.sk

Fortis polarizačné okuliare wraps brown

Obľúbený a akčný kus Fortis polarizačné okuliare wraps od značky so zárukou kvality FORTIS EYEWEAR je možné nakúpiť tu teraz práve za výpredajovú cenu. Teraz získate od 31,96 EUR.
EAN: 5060421280127
Fortis polarizačné okuliare wraps

Popis produktu

Tmavšie hnedé sklá umožňujú nosenie aj pri najostrejším svetle, ale stále poskytujú dostatok kontrastu aj v tieni alebo pod mrakom. Rám je navrhnutý tak, aby dokonale sadol okolo hlavy a maximálne tak eliminoval prenikajúce ostré svetlo. Navyše disponujú sklami aj po stranách, takže budete mať chránené aj periférne videnie. Mäkká gumová výstelka na vnútornej strane rámčeku zaručuje, že okuliare Vám nespadnú z hlavy, keď sa nakloníte nad vodu. Vďaka nej sú aj oveľa pohodlnejšie pri dlhšom nosení počas celého dňa.
Unikátny vetrací systém na vrchnej časti umožňuje voľné prúdenie vzduchu a skla sa vďaka tomu nezahmlievajú počas zmeny teploty alebo vlhkosti.

 

 

Okuliare sú dodávané spolu s vystuženým prepravným puzdrom. To má integrovaný klip, vďaka ktorému ho ľahko pripnete na batoh a budete mať ľahký prístup k ochrane svojich očí.

 

 

Váha: 23 g