sportovyrybar.sk

Fenix svietidlo s powerbankou e-cp čierna

Veľmi obľúbený tovar Fenix svietidlo s powerbankou od dodávateľa s dlhou históriou FENIX možno nájsť zde teraz trvalo výhodne! Teraz zaobstaráte len za 64,90 EUR.
Fenix svietidlo s powerbankou
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
64,90 EUR

Popis produktu

Napájanie zaisťuje vstavaný Li-ion akumulátor o kapacite 5000 mAh, ktorý je možné dobíjať prostredníctvom moderného USB-C konektora. Svetelná dióda Luminus SST-40 ukrytá pod TIR optikou dokáže dosvietiť až na vzdialenosť 222 metrov av najnižšom režime vydrží svietiť až 504 hodín. Powerbanka podporuje rýchlonabíjacie protokoly a dokáže nabíjať výkonom až 18W (5V/2,4A, 9V/2A, 12V/1,5A). Fenix E-CP je skvele prenosné EDC svietidlo a powerbanka v jednom, na dobíjanie vášho mobilného telefónu a ďalšie prenosné elektroniky. Perfektne však zapadne napríklad aj do vášho outdoor setu, pokiaľ vyrážate na dlhšiu dobu mimo dosahu elektrickej siete.
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametre powerbanky so svietidlom Fenix E-CP •Špičková LED Luminus SST-40 so životnosťou 50000 hodín. •Šesť režimov výkonu: 1600 lúmenov (2,5 hodiny) -> 350 lúmenov (8,5 hodiny) -> 150 lúmenov (20 hodín) -> 30 lúmenov (84 hodín) -> 3 lumene (504 hodín) -> stroboskop (1600 lúmenov). •Napájanie zaisťuje vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 5000 mAh. •Dobíjanie akumulátora cez USB-C, doba nabíjania 2-6 hodín podľa sily použitého zdroja. •Vybíjacie USB-C a USB-A porty pre funkciu powerbanky. •Podpora rýchlonabíjacích protokolov s výkonom až 18W pre nabíjanie aj vybíjanie (5V/2,4A, 9V/2A, 12V/1,5A). •Svietidlo má pamäť a zapína sa v poslednom nastavenom režime (neplatí pre najvyšší režim a stroboskop). •Dosvit až 222 metrov (12400 cd). •Zadná rovná strana svietidla slúži na postavenie na podložku. • Patentovaná inteligentná ochrana proti prehriatiu IOP. •Vodeodolná podľa štandardu IP68 (ponor do 2 metrov), dobíjací port s vnútornou ochranou proti vniknutiu vody. •Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 metra. •Odolné telo z hliníkovej zliatiny A6061-T6 s anodizáciou HAIII so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu. •Rozmery 13,8 x 2,8 cm. •Hmotnosť 170 gramov (vrátane akumulátora). •Súčasťou balenia je svietidlo, pútko na ruku a dobíjací USB-C kábel. •K svietidlu je možné dokúpiť voliteľné príslušenstvo ako napr. popruh Fenix ALD-05 pre použitie svietidla na prilbe, USB adaptér do elektrickej siete, USB adaptér podporujúci rýchle nabíjanie, USB adaptér do auta, držiak na bicykel, špeciálny držiak Fenix na bicykel či držiak svietidla na cyklistickú prilbu BikeBlock a puzdro ALP-10S.
Produktové recenzie •Viacúčelnosť svietidla s powerbankou E-CP sa preukázala aj pri natáčaní videí pre kanál Airsoft Vlog. Dojmy Richarda Báči sa dozviete vo videoteste.
Použitie
Pre zapnutie/vypnutie svietidla stlačte bočné tlačidlo na 0,5 sekundy. Pri zapnutom svietidle jednoduchými stlačeniami bočného tlačidla cyklicky meníte režimy: 3 – 30 – 150 – 350 -1600 lúmenov. Na prepnutie do zábleskového režimu pridržte bočné tlačidlo zhruba 1,2 sekundy.
Ovládacie tlačidlo je možné uzamknúť, aby nedošlo k samovoľnému zapnutiu napr. pri prevoze v batožine – dvakrát rýchlo (v rozsahu 0,5 sekundy) stlačte ovládacie tlačidlo. Pre odomknutie tlačidlo opäť dvakrát rýchlo stlačte.
Indikácia stavu nabitia – jednoduchým stlačením bočného tlačidla spustíte štvordielny ukazovateľ nabitia akumulátora/powerbanky ukrytý pod gumovou krytkou vedľa USB konektorov.
Inteligentná ochrana proti prehriatiu – pokiaľ teplota svietidla prekročí 50°C, dôjde k automatickému zníženiu výkonu. Akonáhle teplota klesne pod 50 ° C, je možné opäť používať najvyšší výkon.
Nabíjanie akumulátora/powerbanky – zložte zadný kryt konektorov a zapojte priložený kábel do USB-C konektora na svietidle (konektor USB-C – samica – female), druhý koniec kábla zapojte do počítača, alebo USB adaptéra do elektrickej siete či auta (nie sú súčasťou balenia ). Počas nabíjania svieti indikačná LED červeno a po plnom nabití sa rozsvieti zeleno. Po nabití svietidla nasaďte kryt konektorov späť. Nabíjanie plne vybitého akumulátora trvá cca 2 hodiny pri použití 18W zdroja resp. 3,5 hodiny pri použití 5V/2A zdroja. Svietidlo je možné pri nabíjaní plne používať v režimoch 3,30 a 150 lúmenov, doba nabíjania sa tým predĺži.
Funkcia powerbanky – vypnite svietidlo a snímte zadný kryt konektorov. Zapojte USB kábel do jedného z USB konektorov (ako výstup funguje klasický veľký USB-A konektor aj USB-C konektor). Po pripojení nabíjaného zariadenia sa nabíjanie automaticky začne čo je indikované štvordielnym ukazovateľom vedľa USB zdierok. Pri použití powerbanky je možné použiť svietidlo na svietenie v režimoch 3, 30 a 150 lúmenov. Po ukončení procesu odpojte nabíjané zariadenie a vráťte späť ochrannú krytku konektorov.
Upozornenie •Nerozoberajte sami zapečatené časti svietidla, poruší sa tým záruka. •Používajte zámok ovládania, pokiaľ svietidlo prenášate v batožine či vrecku, alebo pokiaľ ho skladujete.
Záruka
Záruka dva roky.
Max výdrž 504 hod Napájanie Interný akumulátor, USB dobíjanie Počet režimov 6 Vodotesnosť IP68 (ponor 2 m) Farba svetla Denná biela (5500-6500 K) Svetelný zdroj Luminus SST-40 Hm