sportovyrybar.sk

Fenix nabíjacie svietidlo wf26r

Veľmi obľúbený kus Fenix nabíjacie svietidlo od známeho dodávateľa FENIX môžete získať práve dnes za neuveriteľne výhodnú cenu! Aktuálne stojí u nás 134,90 EUR.
Fenix nabíjacie svietidlo
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
134,90 EUR

Popis produktu

Napájanie zaisťuje Li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 5000 mAh, ktorý sa nabíja priamo vo svietidle pomocou priloženej kolísky s USB káblom. Svietidlo sa do kolísky pri nabíjaní jednoducho zacvakne. Kolíska je opatrená montážnymi otvormi, takže ju možno napríklad priskrutkovať na stenu. Nabíjací kábel je možné z kolísky vybrať a nabíjať svietidlo aj mimo nej.
Fenix WF26R disponuje celkom šiestimi režimami osvetlenia (vrátane stroboskopu a SOS) s výdržou až 44 hodín. Na ovládanie používa duálny taktický spínač, ktorý umožňuje rýchlejšie a spoľahlivejšie ovládanie v krízových situáciách. Možno ju napríklad ľahko zapnúť priamo do stroboskopického režimu.
Výborné technické parametre, vodotesné a nárazuvzdorné prevedenie predurčujú toto svietidlo pre použitie v drsných vonkajších podmienkach. Pri výkone služby ju ocenia predovšetkým členovia ozbrojených zložiek, hasiči, záchranári a horská služba. Obľubu si určite nájde aj u bezpečnostných agentúr a ostrah objektov.
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
 
Parametre svietidla Fenix WF26R •Je použitá prémiová LED Luminus SFT-70 so životnosťou 50000 hodín. •Šesť režimov výkonu: 3000 lúmenov (celkom 2,7 hodiny, po 1 minúte zníženie na 1000 lm) -> 1000 lúmenov (2,8 hodiny) -> 350 lúmenov (8,9 hodiny) -> 30 lúmenov (44 hodín) – Stroboskop (3000 lúmenov) – SOS (100 lúmenov). •Svetelný tok a časy výdrže sú merané s pribaleným Li-ion 21700 akumulátorom s kapacitou 5000 mAh. •Elektronika s digitálnou konštantnou reguláciou a inteligentnou ochranou proti prehriatiu. •Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka 6061-T6, svietidlo je nárazuvzdorné pádom z výšky 1,5 metra. •Ochrana proti náhodnému vloženiu batérie obrátene (prepólovanie). •Odolný povrch – Type III hard anodized. •Indikácia stavu nabitia akumulátora pri hlave svietidla. •Odnímateľná oceľová spona na uchytenie na vrecko či za opasok. •Nabíjacia kolíska s magnetickým dobíjaním, kolíska sa napája štandardným USB káblom (USB zdroj nie je súčasťou balenia). •Kábel je možné vybrať a svietidlo nabíjať mimo kolísku. •Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime (neplatí pre zábleskové režimy). •Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 4 hodín) •Reflektor vytvára dobre zaostrený svetelný kužeľ s dosvitom 450 metrov (52 888 cd). •Rozmery svietidla: 15,6 cm (dĺžka) x 4,04 cm (priemer reflektora) x 2,66 cm (priemer tela). •Rozmery kolísky: 7,67 x 4,37 x 4,7 cm. •Váha 222 gramov s akumulátorom. •K baterke je priložený akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0, nabíjacia kolíska s nabíjacím USB káblom, šnúrka na zápästie a náhradný o-krúžok. • Model WF26R je dodávaný bez puzdra. Textilné základné puzdro je možné dokúpiť samostatne. •Ako voliteľné originálne príslušenstvo je možné dokúpiť popruh Fenix ALD-05 pre použitie svietidla na prilbe, držiak na bicykel Fenix, USB adaptér do elektrickej siete a USB adaptér do auta.
Použitie svietidla Fenix WF26R
Z výroby môže byť vo vnútri svietidla na akumulátore izolačná krytka. Pred prvým použitím ju z akumulátora odstráňte.
Pre zapnutie/vypnutie stlačíte väčšie taktické tlačidlo umiestnené na konci svietidla, pre okamžitú aktiváciu tlačidlo stlačte. Stlačením vedľajšieho prepínacieho tlačidla môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať medzi režimami výkonu. Pre prepnutie do stroboskopického režimu pri zapnutom svietidle pridržte prepínacie tlačidlo zhruba 0,5 sekundy, následne ďalším stlačením tlačidla je možné prepínať medzi režimami stroboskop a SOS. Pre zapnutie svietidla z vypnutého stavu priamo do stroboskopického režimu stlačte a držte prepínacie tlačidlo.
Nabíjanie – zacvaknite svietidlo konektorom pre dobíjanie smerom dovnútra kolísky. Prípadne, ak máte nabíjací kábel z kolísky vybratý, tak priložte magnetický konektor nabíjacieho kábla ku konektoru na svietidle. Druhý koniec kábla zapojte do počítača, alebo USB adaptéra do elektrickej siete či auta. Počas nabíjania svieti bočný indikátor na červeno. Po plnom nabití sa rozsvieti na zeleno. Nabíjanie plne vybitého akumulátora trvá cca 3 hodiny pri použití 3A zdroja. Počas nabíjania nie je možné svietidlo používať.
Inteligentná ochrana proti prehriatiu – vzhľadom na to, že svietidlo dosahuje obrovský výkon 3000 lúmenov, dochádza u nej k nárastu teploty. Pokiaľ teplota prekročí 60°C, dôjde k automatickému zníženiu výkonu. Akonáhle teplota klesne pod 60°C, je možné opäť používať najvyšší výkon.
Indikácia stavu nabitia akumulátora – svietidlo vždy indikuje stav nabitia batérie tri sekundy po zapnutí. Zelená značí dostatočný stav nabitia (100% – 85%), zelené blikanie (85% – 50%), stále červené (50% – 25%) a blikajúca červená kriticky vybitý akumulátor (25% – 1%). Pokiaľ je akumulátor vybitý, tak svietidlo začne postupne automaticky prepínať do nižších režimov výkonu.
Upozornenie na vybitý akumulátor – svietidlo postupne automa