sportovyrybar.sk

Fenix nabíjacie led svietidlo e35r

Zaujímavý tovar Fenix nabíjacie led svietidlo od spoľahlivého výrobcu FENIX jednoducho môžete nájsť ešte dnes naozaj lacno. Akčná cena od 79,90 EUR.
Fenix nabíjacie led svietidlo
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
79,90 EUR

Popis produktu

Výborný výkon bol dosiahnutý použitím modernej LED Luminus SST-70. Na napájanie slúži vysokokapacitný Li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 5000 mAh. Jeho dobíjanie sa vykonáva prostredníctvom USB-C konektora na boku svietidla. E35R nahrádza úspešné svietidlo E35 V3.0, proti nej má navyše vstavaný nabíjací konektor a magnetickú koncovku. Svietidlo bolo navrhnuté s ohľadom na jednoduchosť ovládania a širokú použiteľnosť. Šesť svetelných funkcií umožňuje zvoliť medzi vysokým výkonom a výdržou viac ako dva a pol dňa. K dispozícii je aj oslepujúci stroboskop pre núdzové situácie. Fenix E35R je napájaná digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Svietidlo je vybavené ultra-tenkým kolimátorom, ktorý je vyrobený pomocou technológií z auto priemyslu. Zapnutie aj prepínanie režimov sa vykonáva tlačidlom ergonomicky umiestnenými na boku. Praktický je magnet v koncovke, svietidlo je možné prichytiť na železné predmety. Toto svietidlo je ideálnym svetelným nástrojom s vynikajúcim pomerom vysokého výkonu, kvality a ceny. Je možné ju odporučiť pre široké spektrum outdoorových, športových, pracovných i profesionálnych aktivít.
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametre: •Je použitá prémiová LED Luminus SST-70 so životnosťou 50000 hodín. •Šesť režimov výkonu: 3100 lúmenov (2,5 hodiny) -> 1000 lúmenov (3,67 hodiny) -> 350 lúmenov (9,3 hodiny) -> 150 lúmenov (21,3 hodiny) -> 30 lúmenov (69 hodín) ) – Stroboskop s premenlivou frekvenciou (3100 lúmenov). •Svetelný tok a časy výdrže sú merané s pribaleným Li-ion 21700 akumulátorom s kapacitou 5000 mAh. •Svietidlo má pamäť a zapne sa v poslednom zvolenom režime (platí len pre režimy 30, 150 a 350 lúmenov). •Elektronika s digitálnou konštantnou reguláciou a inteligentnou ochranou proti prehriatiu. •Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka typu T6, svietidlo je nárazuvzdorné pádom z výšky 1 meter. •Ochrana proti náhodnému vloženiu batérie obrátene (prepólovanie). •Odolný povrch – Type III hard anodized. •Indikácia stavu nabitia batérie zabudovaná v tlačidle. •Vodotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre). •Unikátny supertenký kolimátor pre perfektný svetelný kužeľ s dosvitom 260 metrov (15103 cd). •Rozmery 12 cm (dĺžka) x 2,65 cm (priemer). •Váha 148 gramov s akumulátorom. •K baterke je priložený akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0, nabíjací USB-C kábel, šnúrka na zápästie a náhradný o-krúžok. •Modely z radu E sú dodávané bez puzdra. Toto základné puzdro je možné dokúpiť samostatne. •Ako voliteľné originálne príslušenstvo je možné dokúpiť: difuzér AOD-S V2.0, popruh Fenix ALD-05 pre použitie svietidla na prilbe, otočné puzdro na opasok, držiak na bicykel, držiak na bicykel Fenix, USB adaptér do elektrickej siete a USB adaptér do autá. •So svietidlom je kompatibilný aj držiak na bicykel LockBlocks, držiak na cyklistickú prilbu BikeBlock.
Použitie:
Z výroby môže byť vo vnútri svietidla na akumulátore izolačná krytka. Pred prvým použitím ju z akumulátora odstráňte. Pre zapnutie či vypnutie podržte bočné tlačidlo zhruba 0,5 sekundy, svietidlo sa vždy zapne do posledného zvoleného režimu s výnimkou dvoch najvyšších (turbo a high). Režimy výkonu môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať stlačením bočného tlačidla. Stroboskop je možné aktivovať podržaním tlačidla po dobu 1,2 sekundy. Po uvoľnení tlačidla sa stroboskop vypne.
Nabíjanie – odklopte gumovú krytku nabíjacieho konektora na boku svietidla a zapojte priložený kábel (konektor USB-C), druhý koniec kábla zapojte do počítača, alebo USB adaptéra do elektrickej siete či auta. Počas nabíjania svieti indikačná LED červeno. Po plnom nabití sa rozsvieti na zeleno. Nabíjanie plne vybitého akumulátora trvá cca 3 hodiny (s napájacím zdrojom 2A). Počas nabíjania je možné používať režimy 30, 150 a 350 lúmenov.
Inteligentná ochrana proti prehriatiu – Pokiaľ teplota prekročí 60°C, dôjde k automatickému zníženiu výkonu. Akonáhle teplota klesne pod 60°C, je možné opäť používať najvyšší výkon.
Indikácia stavu nabitia batérie – po krátkom stlačení tlačidla (svietidlo musí byť vypnuté) sa aktivuje LED indikátor v tlačidle. Pokiaľ indikačná dióda svieti zeleno je batéria nabitá na viac ako 85%. Zelené blikanie znamená 50-85% kapacity. Ak svieti na červeno, je nabitá na 25-50%. Červené blikanie značí, že zostáva menej ako 25% kapacity batérie.
Zamknutie tlačidla – pokiaľ chcete zabrániť nechcenému zapnutiu svietidla v batožine, tak dvakrát rýchlo stlačte tlačidlo počas 0,5 sekundy (svietidlo musí byť vypnuté), svietidlo potom dvakrát blikne v nízkom režime a nie je možné ho zapnúť. Odomknutie vykonáte opätovným rýchlym dvojitým stlačením tlačidla. Nechcenému zapnutiu je možné zabrániť aj povolením tela svietidla.
Upozornenie na vybitý akumulátor – bočné tlačidlo začne blikať na červe