sportovyrybar.sk

Fenix nabíjacia led lampa lr80r

Zľavnený tovar Fenix nabíjacia led lampa od nášho známeho výrobcu FENIX pohodlne nakúpite na našich stránkach teraz lacno! Lacno za cenu 449,90 EUR.
Fenix nabíjacia led lampa
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
449,90 EUR

Popis produktu

Svojho výkonu dosahuje pomocou šiestich špičkových LED Luminus SST-70 so životnosťou 50000 hodín svietenia, ktoré sú napájané z interného vysokoprúdového Li-ion akumulátora s kapacitou 86,4 Wh. Akumulátor sa dobíja priamo vo svietidle cez moderný USB-C konektor s podporou rýchlonabíjacích protokolov. S priloženým 45W USB zdrojom sa nabije už za štyri hodiny. Svietidlo ponúka ovládanie pomocou dvoch tlačidiel, ktorými je možné oddelene ovládať vysoké a nízke režimy svietenia a to vrátane dvoch skrytých zábleskových režimov SOS a stroboskop.
Vzhľadom k obrovskému svetelnému výkonu je svietidlo vybavené senzorom priblíženia v reflektore, ktorý automaticky zníži výkon na 50 lúmenov, keď sa svietidlo priblíži k nejakému objektu na menej ako cca 6-8 centimetrov (zabráni poškodeniu objektu silným svetlom a oslneniu odrazeným svetlom).
Svietidlo je vybavené piatimi indikačnými LED, ktoré ukazujú stav nabitia akumulátora. Navyše je možné svietidlo núdzovo použiť aj ako powerbanku a nabíjať z neho ďalšie USB zariadenia. Svietidlo má v základnom balení odnímateľné držadlo, na ktoré je možné upevniť závesné oko a závit na statív. Svietidlo je tak možné nosiť v ruke, alebo pomocou popruhu pohodlne cez rameno či ju upevniť na statív a použiť ako stacionárne osvetlenie. Toto vyhľadávacie svietidlo je vhodné predovšetkým pre záchranné a prieskumné operácie. Výborne sa hodí aj na stráženie veľkých objektov či pre všetkých nadšencov do svietidiel. Poteší ako profesionálov, tak aj tých najnáročnejších užívateľov.
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametre svietidla Fenix LR80R •Svetelným zdrojom je šesť moderných LED Luminus SST-70 so životnosťou 50000 hodín. •Celkom 10 režimov svietenia v dvoch skupinách: •◦Vysoké režimy: 18000 lúmenov (2 hodiny) -> 12000 lúmenov (2,25 hodiny) -> 6000 lúmenov (2,8 hodiny) -> 3000 lúmenov (5,1 hodiny). ◦Nízke režimy: 1000 lúmenov (15,7 hodiny) -> 450 lúmenov (39 hodín) -> 150 lúmenov (92 hodín) -> 50 lúmenov (300 hodín) -> Stroboskop (6000 lúmenov) -> SOS (150 lúmenov) .
•K napájaniu používa vysokoprúdový Li-ion akumulátor vstavaný v tele s kapacitou 86,4 Wh (12000 mAh/7,2 V). •Nabitie plne vybitej batérie trvá približne 4 hodiny s priloženým 45W USB-C zdrojom. •USB výstup pre nabíjanie externých USB zariadení. Napríklad mobilu, GPS navigácia a ďalšie prenosné elektroniky. •Šesťdielny hladký parabolický reflektor vytvára svetelný kužeľ s extrémnym dosvitom až 1130 metrov (318000 cd). •Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime v rámci skupiny režimov (neplatí pre zábleskové režimy). •Rozmery 25,9 cm (dĺžka) x 5,4 cm (priemer tela) x 10,8 cm (priemer pri reflektore). •Váha 1636 gramov (vrátane akumulátora). •Stavové diódy u ovládacích tlačidiel pre indikáciu stavu nabitia akumulátora. •Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka A6061-T6. •Odolný ťažko poškriabateľný povrch – Type III hard anodized. •Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter. •Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút). •Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom. •Lichobežníkové závity so zvýšenou odolnosťou voči opotrebovaniu. •Schopná samostatne stáť na plochom mieste a slúžiť ako sviečka. •Pevné kovové madlo pre pohodlné uchopenie (odnímateľné). •Madlo je možné opatriť závitom pre priskrutkovanie na statív či uchytenie popruhu. •Súčasťou balenia je interný akumulátor, adaptér do elektrickej siete 45W USB-C, nabíjací USB-C kábel, adaptér pre ramenný popruh a statívový závit, ramenný popruh a náhradný o-krúžok.
Použitie
Z výroby môže byť na akumulátore izolačná krytka. Pred prvým použitím ju odstráňte.
Ovládanie svietidla funguje vo forme dvoch výkonnostných skupín. Pravým tlačidlom sa ovládajú vysoké režimy výkonu a ľavým tlačidlom sa ovládajú nízke režimy výkonu a skryté zábleskové režimy.
Podržaním ľavého či pravého tlačidla po dobu 0,5 sekundy sa svietidlo zapne do posledného nastaveného režimu výkonu v rámci zvolenej skupiny režimov (ľavé tlačidlo = nízke režimy, pravé tlačidlo = vysoké režimy). Stláčaním ľavého tlačidla sa potom cyklicky prepína medzi režimami 50 – 150 – 450 – 1000 lúmenov a stláčaním pravého tlačidla sa prepína medzi režimami 3000 – 6000 – 12000 a 18000 lúmenov.
Podržaním pravého tlačidla po dobu 1,2 sekundy vždy aktivujete najvyšší režim 18000 lúmenov (aj z vypnutého stavu). Podržaním ľavého tlačidla po dobu 1,2 sekundy sa svietidlo zapne do stroboskopického režimu, následným opätovným stlačením tlačidla sa prepne do SOS. Svietidlo sa vypne podržaním ľubovoľného tlačidla po dobu 0,5 sekundy rovnako ako pri zapnutí.
Ovládacie tlačidlá je možné uzamknúť, aby nedošlo k samovoľnému zapnutiu napr. pri prevoze v batožine – vo vypnutom stave stlačte obe tlačidlá a držte ich aspoň 3 sekundy, potom svietidlo zabliká, čím indikuje uzamknutie. Pre odomknutie je nutné opäť obe tlači