sportovyrybar.sk

Fenix nabíjacia čelovka hl32r-t

Lacný tovar Fenix nabíjacia čelovka od známej kvalitnej značky FENIX pohodlne získate na našich stránkach teraz práve extra výhodne! Aktuálne v akcii za 69,90 EUR.
EAN: 6942870309569
Fenix nabíjacia čelovka
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
69,90 EUR

Popis produktu

Telo čelovky je vyrobené z ľahkej magnéziovej zliatiny a jej konštrukcia je plne prachuvzdorná a vodeodolná podľa štandardu IP66 a tiež nárazuvzdorná pádom z výšky 2 metrov. Ako ďalšie trailové modely čeloviek Fenix je aj HL32R-T vybavená širokým popruhom s novým Sport Fit Systémom s jedným rotačným kolieskom pre jednoduché nastavenie dĺžky popruhu. Na hlave tak čelovku jednou rukou rýchlo a pohodlne utiahnete. Popruh je tiež perforovaný a opatrený reflexnými prvkami, ktoré zaisťujú dobrú pasívnu viditeľnosť pri behu po ceste. Vďaka svojej ľahšej gramáži a konštrukcii je čelovka zaujímavá najmä pre beh po trailoch. Ďalej je vhodná aj pre ďalšie športové aktivity (turistika, lezenie, kempovanie, bežecké lyžovanie, rybárčenie…). Zaručene vám skvele poslúži v každej situácii!
Všetky parametre čelovky (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
  Parametre nabíjacej čelovky Fenix HL32R-T •Svetelným zdrojom v diaľkovom reflektore je biela LED Luminus SST20, zdrojom v širokom reflektore je LED Redlights s neutrálnym odtieňom svetla, obe so životnosťou 50000 hodín svietenia. > 70 lúmenov (20 hodín) ◦Široký reflektor: 200 lúmenov (8 hodín) -> 70 lúmenov (20 hodín) -> 5 lúmenov ( 150 hodín) -> SOS blikanie 5 lúmenov (300 hodín).
•Diaľkový reflektor vytvára svetelný kužeľ s dosvitom 132 metrov (4333 cd), široký reflektor svieti až do vzdialenosti 30 metrov (221 cd). •Čelovka je dodávaná s nabíjacím Li-ion akumulátorom ARB-LP1900 s kapacitou 1900 mAh. •Možno napájať aj 3x AAA batériami. Je možné použiť jednorazové alkalické aj nabíjacie NiMH. (Nedá sa v čelovke nabíjať). •Digitálna regulácia výkonu, indikácia stavu nabitia akumulátora. •Nabíjanie cez USB-C konektor, doba nabíjania úplne vybitého akumulátora je cca 3 hodiny. •Dva spínače pre pohodlné ovládanie as možnosťou uzamknutia proti nechcenému zapnutiu v batožine. •Čelovku je možné naklápať v niekoľkých krokoch a tým nastaviť požadovaný smer svietenia. •Vyrobené z ľahkej magnéziovej zliatiny a tvrdeného plastu. •Snímanie frekvencie krokov: jas sa automaticky prispôsobuje rýchlosti behu. •Popruh s reflexnými prvkami zvyšuje pasívnu bezpečnosť. •Nárazuvzdorná pádom z výšky 2 metrov. •Rozmery čelovky: 6,6 cm x 4,5 cm x 3,0 cm. •Hmotnosť 107 gramov (vrátane akumulátora). •Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP66 (prudký dážď). •Súčasťou balenia je Li-ion akumulátor Fenix ARB-LP1900, popruh na hlavu, nabíjací kábel USB-C. •Ďalej je možné k čelovke dokúpiť puzdro Fenix APB-20, veľké puzdro Fenix APB-30, USB adaptér do elektrickej siete a USB adaptér do auta, USB adaptér podporujúci rýchlonabíjanie a farebný svietiaci USB-C kábel.
Použitie čelovky Fenix HL32R-T
Diaľkový reflektor sa zapína podržaním pravého tlačidla (cca 0,5s) a spustí sa vždy v naposledy použitom režime. Široký reflektor sa zapína podržaním ľavého tlačidla (0,5s) a spustí sa vždy v režime najnižšom. Svetelné funkcie sa prepínajú krátkym stlačením príslušného tlačidla. Oba reflektory nemožno zapnúť zároveň. Čelovku vypnete stlačením ľubovoľného tlačidla na 0,5 s.
Indikácia stavu nabitia batérie – Po krátkom stlačení ľubovoľného tlačidla (čelovka musí byť vypnutá) sa aktivuje LED indikátor stavu nabitia batérií medzi tlačidlami. Štyri rozsvietené LED znamenajú, že batéria je nabitá na 80-100%, tri rozsvietené 60-80%, dve 40-60%, jedna značí 20-40% a jedna blikajúca, že batéria je nabitá na menej ako 20%.
Ovládacie tlačidlá je možné uzamknúť, aby nedošlo k samovoľnému zapnutiu napr. pri prevoze v batožine – vo vypnutom stave stlačte jedno alebo obe tlačidlá a držte ich min 3 sekundy, potom čelovka zabliká, čím indikuje uzamknutie. Pre odomknutie je treba obe tlačidlá podržať po dobu troch sekúnd.
Ochrana proti prehriatiu: Pokiaľ presiahne teplota čelovky 65°C začne automaticky znižovať výkon v pozvoľných krokoch, kým sa teplota neustáli. Akonáhle teplota klesne pod 65°C je možné opäť prepnúť na vyššie režimy výkonu.
Nabíjanie: Odklopte krytku USB-C konektora a zapojte priložený nabíjací kábel, druhý koniec kábla zapojte do počítača, powerbanky alebo USB adaptéra do elektrickej siete či auta (nie sú súčasťou balenia). Počas nabíjania stavové LED ukazujú priebeh nabíjania. Po skončení nabíjania svietia všetky štyri. Nabitie úplne vybitého akumulátora trvá cca 3 hodiny. Počas nabíjania je možné používať čelovku iba v nízkom režime výkonu.
Použitie rotačného kolieska pre nastavenie dĺžky hlavového popruhu: Pre utiahnutie popruhu stlačte koliesko a otočte s ním v smere hodinových ručičiek. Pre povolenie popruhu koliesko povytiahnite a popruh povoľte.
Upozornenie •Nerozoberajte sami zapečatené časti, poruší sa tým záruka. •Používajte iba originálny Li-ion ARB-LP1900 akumulátor, v prípade použitia jednorazových AAA batérií sa ich nesnažte v čelovke nabíjať. •Ak čelovka bliká, neprepína na vyššie režimy výkonu alebo sa nerozsvieti, môže to byť jedným z nasledujúcich dôvodov:◦Akumulátor je vybitý – n