sportovyrybar.sk

Eco sinkers záťaž grippa – 400 g

Tento najpredávanejší tovar Eco sinkers záťaž grippa - od dodávateľa s dlhou históriou ECO SINKERS jednoducho zoženiete momentálne na našich stránkach za úžasnú cenu. Momentálne v akcii za 3,59 EUR.
Eco sinkers záťaž grippa -
Overiť dostupnosť »
Značka: ECO SINKERS
3,59 EUR 3,65 EUR Zľava -1%

Popis produktu

Grippa je navrhnutá v placatom tvare s výčnelkami betónu, ktoré majú za úlohu udržať záťaž na rôznych typoch reliéfu vodného dna. Tento druh sa stal najpoužívanejším pri love s člnom, a to na vyváženie montáže na dlhšie vzdialenosti. Jeho zásadná funkcia v rámci svojho objemu zaisťuje oveľa menšie zapadávanie do bahna a mäkkého dna. Tiež jeho tvar je prispôsobený na udržanie koncovej montáže na určenom mieste, a to aj za hranicou 700m od brehu.
Ďalšia zaujímavosť a inovácií v tomto štýle Grippy je jeho štruktúra pri pokladaní koncovej montáže vo vodnom stĺpci. Aj cez 20 m hĺbku a nepriaznivé podmienky vedia presne vo vodnom stĺpci stiahnuť montáž s nástrahou na presne určené miesto bez zamotania montáže. Vďačí za to konštrukcii a prispôsobeniu rozloženia váhy, ktorá bola vyvíjaná roky.
V každom produkte je obsiahnutá 100% nasiakavosť záťaže, kde je možné využiť tento element za prítomnosti dipu, boosteru a inej tekutiny na zatraktívnenie miesta a na udržanie danej arómy na kŕmnom mieste.
Každé závažie obsahuje veľkostne univerzálny obratlík, ktorý s ľahkosťou pasuje na väčšinu závesiek, ktoré moderná kaprárina pozná.
Závažie obsahuje 7-zložkovú železo-betónovú zmes, ktorá je netoxická, eco-friendly a spĺňa environmentálne nariadenia životného prostredia.
Všetky typy závaží sú magnetické a tak sa dajú s ľahkosťou vytiahnuť a vyloviť z vodného dna a použiť znova, čo ich robí ešte hodnotnejšie a vysoko udržateľnými voči prírodnému prostrediu.
Závažia sú konštruované tak, aby vyhovovali požiadavkám a podmienkam trhu.
Think Green – Fish Green
Technické údaje: •certifikát, ECO D&M vlastní certifikát pre ECO SINKERS produkty. Pri kontakte s pitnou vodou nie je škodlivý pre ľudí, zvieratá a iné živé tvory a organizmy •univerzálny obratlík, všetky produkty ECO SINKERS majú univerzálny obratlík, ktorý umožňuje pripevnenie a vypadnutie ku všetkým známym závesným klipom •7 zložková zmes, ECO SINKERS produkty obsahujú 7 zložkovú železobetónovú zmes, ktorá je netoxická, ekologická a vyhovuje všetkým environmentálnym predpisom •nasiakavosť, aj najmenšia váha ECO SINKER môže zvýšiť hmotnosť o 3 gramy a najťažšia hmotnosť o 15 gramov. ECO sinkers sú navrhnuté tak, aby po absorpcii vody, dipu, boostru alebo inej tekutiny výrobky nepresiahli hmotnosť, pod ktorou ich spoločnosť označila. To je hlavný dôvod, prečo sú ECO SINKERS o pár gramov ľahšie, než je uvedené v nadpise, pre priestor s konštantnou hmotnosťou. •magnetické riešenie, nezabúdajme však na magnetickú štruktúru. Pri použití odpadávacieho systému je každý rybár schopný vyloviť svoje záťaže pomocou magnetu a opätovne produkty použiť •objemové vlastnosti, ECO SINKERS majú vyšší objem hmotnosti na cm3 ako iné klasické alternatívy olova, takže produkty sú menšie a dobre kvalitatívne prispôsobené na využitie v rôznych podmienkach •rovnováha ťažiska, ECO SINKERS majú vyvážené ťažisko, aby záťaže boli schopné rovnomerne klesať ku dnu bez zamotávania koncovej montáže a bez samovoľnej rotácie a to aj za nepriaznivých podmienok
Gramáž: 100 g, 150 g, 200 g, 300 g, 400 g