sportovyrybar.sk

Dynamite baits liquid carp food robin red 1 l

Zľavový kus Dynamite baits liquid carp food robin od dodávateľa so skvelou povesťou DYNAMITE BAITS pohodlne zaobstaráte bezpečne online v akcii. Ponuky od 14,96 EUR.
EAN: 5031745216956
Dynamite baits liquid carp food robin

Popis produktu

Vďaka týmto zložkám vytvára vysoko stráviteľnú a neodolateľnú tekutú potravu. Samotný originálny Robin Red je len čerešničkou v tejto fľaši. Jeho úspešnosť prezrádza už len to, že je jeden z najpredávanejších CSL značky Dynamite. Vo vode CSL pracuje celoročne bez ohľadu na teplotu vody. Má aj ďalšie nepreberné využitie, od máčania návnad, nástrah až po použitie pri domácej výrobe boilies. Nerozpúšťa PVA materiály.
A čo je CSL? Je to hustá tekutina jemnej konzistencie, vyrábaná pomocou fermentácie z kukurice. CSL je predaktivované a následne stabilizované, takže nedochádza k ďalšiemu kvaseniu. Obsahuje bielkoviny, vlákninu, cukry, škroby, enzýmy av malej miere aj tuky. Ďalej obsahuje aminokyseliny, napríklad Lyzín, Cystín a Metionín. CSL je ľahko riediteľné vodou. Jeho všestranné využitie z neho robí atraktívnu látku naprieč všetkým lovom kaprovitých rýb. Obohatí domáci boilies, hodí sa na macerovanie návnad, nástrah a nerozpúšťa PVA, ba naopak! V letných mesiacoch rozpad PVA materiálov ešte spomalí, takže montáž v poriadku dopadne na dno. Pracuje vždy perfektne, bez ohľadu na teplotu vody.