sportovyrybar.sk

Delphin svetlo do bivaku light contact 6+1ld

Obľúbený a akčný produkt Delphin svetlo do bivaku light od dodávateľa tovaru DELPHIN zoženiete momentálne na webe za neuveriteľne nízku cenu. Produkt momentálne predávame za 29 EUR.
EAN: 8586018485166
Delphin svetlo do bivaku light
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
29 EUR 30,65 EUR Zľava -5%

Popis produktu

Jeho hlavnou devízou, ktorá ho odlišuje od bežných svetiel je tá, že ho možno spárovať s vybranými elektronickými sadami záberu značky Delphin. Pokiaľ máte takto spárovaný LightCONTACT v bivaku, rozsvieti sa pri každom zábere LED dióda a upozorní vás tak na záber aj v prípade, že ste nepočuli signalizátor alebo nemáte práve zapnutý príposluch. Navyše je možné vybrať si zo štyroch farieb LED diódy tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Okrem toho, že LightCONTACT je možné použiť ako “svetelný príposluch“ je možné ho využiť taktiež ako bežné kempingové svetlo, či už na rybách alebo pri iných aktivitách v prírode. O jasný svit sa v tomto prípade postará 6 LED diód s nastaviteľnou intenzitou svietenia.
Upevnenie produktu je elegantne vyriešené pomocou štyroch silných magnetov, umiestnených priamo na svetle a jedným plochým kovovým protikusom, ktorý sa nachádza taktiež v balení. Za pomoci týchto prvkov je možné LightCONTACT poľahky umiestniť kdekoľvek na bivak, či iný rybársky prístrešok a bude vždy spoľahlivo držať na svojom mieste.
Svetlo je napájané pomocou troch AA batérií, ktoré zaručujú veľmi dobrú výdrž. V prípade slabej batérie vás na to upozorní trojnásobné prebliknutie vrchného radu 6-tich diód.
Kompatibilné s elektronickými sadami signalizátorov: Sada signalizátorov Delphin TOTEM Sada signalizátorov Delphin FORZA Sada signalizátorov Delphin CODER
Technické parametre: Zdroj svetla: 6ks bielej LED, 1ks záberová LED dióda (modrá, červená, zelená, žltá) Batéria: 1,5V, 3xAA batérie (nie sú súčasťou balenia) Rozmery: 85x85x45mm Hmotnosť: 105g