sportovyrybar.sk

Delphin signalizátor s ramienkom carpy – modrá

Exkluzívny tovar Delphin signalizátor s ramienkom carpy od nášho známeho výrobcu DELPHIN k dispozícii na našich stránkach teraz práve za najnižšiu cenu. Akčné ceny od 8,88 EUR.
EAN: 8586018014113
Delphin signalizátor s ramienkom carpy
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
8,88 EUR

Popis produktu

Hlava signalizátora je navrhnutá v jedinečnom tvare kapra. To nepochybne poteší množstvo priaznivcov kaprariny a zároveň sa výrazne odlíši od všetkých bežne predávaných modelov na trhu. Je osadená guličkovým mechanizmom s možnosťou nastavenia tlaku pomocou aretačnej skrutky. Tým, že mechanizmus je tvorený guličkami, trecia plocha je minimálna a preto nedochádza k stlačeniu vlasca počas zasekávania. Hlava je vyrobená z tvrdeného, ​​matného plastu pre zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu.
Doslova revolučným prepracovaním prešli uchytávacie časti ramienka signalizátora, na ktoré sme ako prví aplikovali dva dômyselne navrhnuté prvky. Jedná sa o obrovskú prednosť kompletne navrhnutú inžiniermi vývojového oddelenia značky Delphin.
Prvým z nich sú zárezy po bokoch, ktoré slúžia na ľahké uchytenie káblika počas transportu. Vďaka tomu nebude dochádzať k nechcenému motaniu či zachytávaniu o iné komponenty výbavy. Tento prvok označujeme ako CABLE MANAGER.
Druhým bonusom je drážka nazvaná ARM STOPPER. Zjednodušene je to držiak na spodnej časti nohy, plniaci dve významné úlohy. Prvá z nich je možnosť zaistenia kovového ramienka tak, aby po skončení lovu kompaktne držalo spolu s nohou.
Najväčšou devízou je však oveľa rýchlejšie zastavenie kývania signalizátora počas záseku. Znamená to, že akonáhle zdvihnete prút a vlasec sa uvoľní z hlavy, tak sa CARPY veľmi rýchlo zastaví vo zvesenej polohe. Obvykle to nášmu systému trvá len 3-4 kmity. V porovnaní s bežne predávanými signalizátormi, ktoré ste doteraz poznali, to znamená oveľa väčšiu životnosť plastovej nohy a kĺbu, v ktorom je spojená s kovovým ramienkom.
Samozrejmosťou je posuvné závažie na kovovom ramene umožňujúce optimálne vyšponovanie vlasca. Delphin CARPY je osadený konektorom pre zapojenie do elektronického signalizátora záberu. Po zapojení sa pri zábere rozsvieti vnútorná LED dióda, ktorá vydáva tlmené svetlo podľa farby hlavy a umožňuje tak sledovať záber aj počas noci. Ako bonus je k baleniu dodávaný náhradný držiak na upevnenie k elektronickému signalizátoru záberu. V prípade straty alebo poškodenia tak máte k okamžitej dispozícii náhradný držiak, bez nutnosti zaobstarávania ďalšieho.
Dostupné farby hlavy: modrá, červená, zelená, žltá, fialová, čierna.