sportovyrybar.sk

Delphin sada signalizátorov diver 9v-2+1

Veľa obľúbený produkt Delphin sada signalizátorov diver od skvelej a známej značky DELPHIN ľahko môžete zohnať tu teraz práve za extra cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 75,28 EUR.
EAN: 8586018461573
Delphin sada signalizátorov diver
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
75,28 EUR

Popis produktu

Bonusom je viac než príjemná cena. Napriek tomu sa sada nenechá zahanbiť parametrami o level drahšími konkurentmi. Dosah samotnej sady v závislosti na podmienkach až 150m. Samozrejmosťou je tvrdý transportný kufrík pre bezpečnú prepravu. Navyše na túto sadu poskytujeme predĺženú, až 3 ročnú záruku!
Charakteristika signalizátora: Napájanie 1ks 9V batéria zaručuje dlhú dobu prevádzky. Možnosť nastavenia 8 rôznych tónov signalizácie a 6 úrovní hlasitosti. Vstup pre 2.5mm jack umožňuje pripojenie ďalšieho elektronického prístroja, napríklad svietiaceho závesného signalizátora. Samotné diódy svetelne indikujú záber 20s po uskutočnení. Signalizátor je vodeodolný.
Charakteristika prijímača: Napájanie 3ks batériami typu AAA. Možnosť nastavenia 1 tónu signalizácie a 5 úrovní hlasitosti. Samozrejmosťou je vibračný mód a indikácia led diódami. V zadnej časti sa navyše nachádza praktický klip na opasok.
Do kufríka tejto sady je možné uložiť maximálne konfiguráciu 3+1 (3ks signalizátorov a jeden prijímač).