sportovyrybar.sk

Delphin rýchlospojka signalizátora magneklik 2 ks

Tento zľavnený produkt Delphin rýchlospojka signalizátora magneklik od populárneho výrobcu DELPHIN jednoducho môžete nájsť v aktuálnej ponuke za extra cenu! Ponuky už od 10,88 EUR.
EAN: 8586018013611
Delphin rýchlospojka signalizátora magneklik
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
10,88 EUR

Popis produktu

MagneKLIK funguje na princípe extra silného magnetu vo vnútri a systému výstupkov a zárezov, ktoré do seba univerzálne pasujú. Signalizátor si natočíte do vrchnej časti a spodnú uchytíte do stojana/vidličky. Následne obe časti spojíte zakliknutím magnetu a zostava je pripravená na použitie. Po rybárčení časť so signalizátorom jednoducho rozpojíte jedným ťahom a signalizátor uschováte na transport. Odpadá tak dlhé skrutkovanie signalizátora pred každým rybárčením. S rýchlospojkou MagneKLIK ste pripravení okamžite začať loviť.
Telo je kompletne kovové, vyhotovené CNC opracovaním, čo zaisťuje dlhú životnosť produktu. Magnet vo vnútri spolu s výrezmi na obvode sa starajú o to, že jednotlivé časti do seba dokonale zapadajú a kompaktne držia spolu bez vôle či možnosti pretáčania a svojvoľného vypadnutia. Vďaka dostatočnému počtu zárezov si nastavíte signalizátor do požadovanej polohy a nehrozí žiadne pretáčanie, ako to býva pri modeloch s guličkovými ložiskami.
MagneKLIK je opatrený štandardizovaným závitom, čo umožňuje použitie s drvivou väčšinou štandardne vyrábaných signalizátorov. Rovnako závit MagneKLIKu sadne do všetkých stojanov, či vidličiek.
Technické parametre •Vonkajší priemer: 15 mm •Výška: 43 mm