sportovyrybar.sk

Delphin retiazkový indikátor chainblock – zelená

Unikátny a žiadaný kus Delphin retiazkový indikátor chainblock od značky DELPHIN jednoducho získate u nás teraz za outletovú cenu. Teraz získate od 7,97 EUR.
EAN: 8586018490306
Delphin retiazkový indikátor chainblock
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
7,97 EUR

Popis produktu

Je navrhnutý v unikátnom hranatom tvare, ktorým sa totálne odlíšia od všetkých ostatných indikátorov na trhu.
Jeho telo je tvorené z odolného transparentného plastu v 6 dostupných farbách. Vďaka tomu si každý vyberie svoju obľúbenú, ktorá bude dokonale ladiť so zvyškom výbavy. Jeho farbu je možné ešte zvýrazniť počas nočného lovu vložením chemického svetla cez spodnú časť. Mechanizmus upevnenia k vlascu je tvorený dvoma guličkovými plochami, ktorých prítlačnú silu je možné optimálne nastaviť pomocou aretačnej skrutky. Delphin ChainBLOCK disponuje retiazkou, ktorá je na konci vybavená závitom, čím sa dá ľahko priskrutkovať k držiaku umiestnenému na vidličke pod signalizátorom. V prípade zhoršených poveternostných podmienok alebo pri love na väčšiu vzdialenosť je možné indikátor zaťažiť dodatočnými závažiami HeavyBLOCK.
Technické parametre: Rozmer hlavy: 45,5x17x17 mm Dĺžka retiazky: 15 cm Hmotnosť dodatočného závažia: 8g Celková hmotnosť: 25g