sportovyrybar.sk

Delphin prút index picker 3 m 60 g

Veľmi žiadaný produkt Delphin prút index picker 3 od renomovaného dodávateľa DELPHIN pohodlne zaobstaráte v našej aktuálnej ponuke za super cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 68,01 EUR.
EAN: 8586018488655
Delphin prút index picker 3
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
68,01 EUR 71,92 EUR Zľava -5%

Popis produktu

Extrémne štíhly blank, kvalitné SEAGUIDE očká a ergonomická rukoväť. To sú základné TOP vlastnosti, ktoré v sebe spája INDEX picker. Vďaka citlivým špičkám zaznamenáte aj tie najopatrnejšie zábery a zdolanie aj menších rýb bude s týmto prútom dokonalým pôžitkom. Vďaka veľmi pevnému blanku vyrobeného z 30T uhlíka však zvládne aj náročnejšie výzvy. Príťažlivý vizuál štíhleho blanku efektne dopĺňa krížové vinutie nad rukoväťou a taktiež zlaté prvky a decentná grafika. Rukoväť je navrhnutá v kombinácií korku s čiernym EVA materiálom. V časti pod sedlom navijaku je ergonomicky zúžená, vďaka čomu výborne sedí v ruke a taktiež je mierne redukovaná celková hmotnosť prútu. Tá je vďaka použitým UL-Weight očkám a štíhlemu blanku veľmi nízka, čo oceníte pri častom zdolávaní a nahadzovaní. Na konci je rukoväť osadená štýlovým hliníkovým prvkom s logom, ktoré sa okrem tohto miesta vyníma aj na korkovej časti rukoväte. INDEX picker je dodávaný spolu s tromi CarbonGlass špičkami a to U-light, Light a Medium. Vďaka tomu máte možnosť vybrať si vždy tú správnu podľa danej situácie a revíru.
• Priemer blanku nad rukoväťou: 11,5 mm • Počet očiek (prút + špička): 6 + 6 • Rukoväť: EVA pena + korok • Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prútu po stred sedla): 44cm • Špičky: CarbonGlass – U-Light, Light, Medium