sportovyrybar.sk

Delphin prút hazard 2,25 m 500 g

Tento kvalitný a lacný výrobok Delphin prút hazard 2,25 m od dodávateľa s dlhou históriou DELPHIN máte možnosť získať v našej internetovej ponuke vo výhodnej akcii. Výhodne za 62,57 EUR.
EAN: 8586018472609
Delphin prút hazard 2
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
62,57 EUR 64,27 EUR Zľava -2%

Popis produktu

To je presne ten typ hazardu, ktorí praví sumčiari vyhľadávajú. Tento prút bol pre tieto podmienky zrodený! Pri jeho tvorbe sme využili všetky poznatky, ktoré sme nazbierali pri našich modeloch sumčiarskych prútov. Blank je extrémne silný a odolný. Znesie vysoké preťažovanie aj v dlhodobom časovom rozpätí. Napriek tomu si zachoval príjemnú hmotnosť a relatívnu štíhlosť blanku. Vďaka tomu a prepracovanej rukoväti bude silový súboj oveľa komfortnejší. Rukoväť je ukončená konektorom pre opasok.Úplne nový model kovového sedla navijaku sa možno od svojich predchodcov vizuálne odlišuje len v detailoch . Silové testy v laboratórnych podmienkach však preukázali vyše 1,5 násobnú tuhosť oproti konvenčným typom! Očká sú samozrejme celokovové a bezvýplňové. To zaručuje ich extrémne dlhú životnosť. Trnovú spojku prúta sme opatrili extra vrstvou X-Carbonu a splietaným ovinom. Navyše sme tu vsadili aj dva kovové poistné krúžky. To robí zo spojky- Achillovej päty väčšiny prútov mimoriadnu prednosť Hazardu! Kovový krúžok pre zaistenie háku nad rukoväťou je už len bonusom, ktorý dostávate k tomuto vyspelému náradiu pre lov kapitálnych monštier!
Technické parametre: Model: 225 Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 15,06mm Počet očiek: 7 Transportná dĺžka: 115cm Hmotnosť: 428g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 55cm