sportovyrybar.sk

Delphin polarizačné okuliare sg trip

Veľmi obľúbený tovar Delphin polarizačné okuliare sg od dodávateľa s dlhou históriou DELPHIN máte možnosť dostať u nás za úžasnú cenu. Iba teraz za 14,51 EUR. EAN: 8586018003377
Delphin polarizačné okuliare sg
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
14,51 EUR 14,88 EUR Zľava -2%

Popis produktu

Balenie obsahuje samotné okuliare, tvrdé transportné puzdro s háčikom, ktoré si môžete upevniť kdekoľvek kde je potrebné. Napríklad na rybársku vestu, ruksak alebo v kľude aj na cestovnú batožinu. Okuliare disponujú HNEDÝMI sklami. Samotný rám skiel je na bokoch mierne rozšírený a poskytuje ochranu pred slnečnými lúčmi zboku.Ramienka sú opatrené gumenými časťami na koncoch, aby nedochádzalo k neželanému posúvaniu okuliarov na hlave. K pohodlnému noseniu prispievajú taktiež gumené styčné plochy na nos. Keď sa vám náhodou stane že vám polarizačné okuliare SG TRIP spadnú do vody nie je dôvod na obavy pretože ostanú plávať na hladine.
Polarizačné okuliare Delphin sú vysokokvalitným produktom so všetkými potrebnými certifikátmi a skúškami vyžadovanými Európskou úniou. To garantuje ich zdravotnú spôsobilosť a špičkové vlastnosti potvrdené mnohými testami.
Technické parametre: Šírka nos: 2,0cm Rozmer skla: 6,1cm x 4,3cm Dĺžka ramienka: 13cm Hmotnosť: 24g