sportovyrybar.sk

Delphin krmítko method quix – 50 g

Tento skvelý kus Delphin krmítko method quix - od spoločnosti s popredným postavením na trhu DELPHIN môžete dostať v súčasnosti stále výhodne. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 1,81 EUR.
Delphin krmítko method quix -
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
1,81 EUR

Popis produktu

Už na prvý pohľad sa vyznačuje špecifickým tvarom rebier, vďaka ktorému krmivo počas nahadzovania výborné drží na kŕmidku a po dopade na dno sa ľahšie uvoľňuje. Veľkou výhodou kŕmidka QUIX je možnosť jednoduchej výmeny olovenej časti spolu s telom. Umožňuje to vyberateľná trubička a drážka na olovenej časti. Po vysunutí trubičky z tela kŕmidka ho stačí zložiť z vlasca a použiť iné s rozdielnou hmotnosťou. Taká variabilita vám poskytne možnosť prispôsobenia sa rôznym podmienkam počas lovu, bez nutnosti zdĺhavého preväzovania koncovej zostavy.
Tvar olovenej záťaže spolu s výstupkami zaisťuje nielen výborné rozloženie hmotnosti, ale aj perfektnú stabilizáciu na dne v lovnom mieste. Vďaka aerodynamickému tvaru a predĺženej trubičke je s kŕmidlom možné dosahovať veľké vzdialenosti počas nahadzovania.
Punc originality dodáva produktu typická bordová farba a čierne závažie s červenými škvrnami. V základe je krmítko dodávané s rýchlovýmenným obratlíkom s poistkou a gumičkou proti zamotaniu.