sportovyrybar.sk

Delphin digitálna váha lifto 75

Veľmi obľúbený produkt Delphin digitálna váha lifto od výrobcu s dlhoročnou tradíciou DELPHIN ľahko môžete nájsť práve teraz skutočne lacno! Teraz si môžete kúpiť za 18,11 EUR.
EAN: 8586018507752
Delphin digitálna váha lifto
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
18,11 EUR

Popis produktu

Táto nabíjacia digitálna váha umožňuje meranie hmotnosti v rozmedzí od 10g až do 75kg s vysokou presnosťou. LIFTO má jednoduché ovládanie pomocou troch tlačidiel. Zapnutie, resp. vypnutie váhy prebieha zatlačením stredného tlačidla s označením Power ON. Krátkymi stlačeniami tlačidla UNIT je možné meniť jednotky hmotnosti (kg, lbs, JIN, oz), zobrazované na displeji. Štvrtým stlačením tlačidla UNIT prepnete váhu do formátu teplomera, ktorý vám ukáže aktuálnu teplotu v °C. Podsvietenie displeja cez jasný deň môžete vypnúť 2 sekundovým podržaním tlačidla UNIT, čo prispieva k šetreniu batérie. Funkcia TARE umožňuje vynulovanie záťaže na háku, čo je vhodné na váženie ryby bez skresľujúceho údaje vážiacej tašky.
Veľkou výhodou váhy LIFTO je možnosť dobíjania vstavanej batérie o kapacite 2000mAh cez vstup micro-USB na dobíjanie baterky. Dobíjací kábel je súčasťou balenia. Vďaka nízkej spotrebe vydrží veľmi dlho, čo v porovnaní s klasickými váhami šetrí vašu peňaženku.
Okrem týchto funkcií váha disponuje aj indikáciou slabej batérie či preťaženia.
Navyše je vybavená 100 cm samonavíjacím pásom, čím v jednom produkte dostanete okrem váhy aj meter. Výhodou je tiež veľmi pevná, masívna rukoväť na uchopenie, ktorú je možné zasunúť tak, aby mala váha čo najkompaktnejšie rozmery. Háčik zase môžete fixovať na zadnej strane. Takže ešte raz. Nabíjacia váha s veľkým meracím rozsahom, nízkou spotrebou, podsvieteným displejom s vypínaním, viacerými mernými jednotkami, funkciou Tare, vstavaným meracím pásmom, indikáciou preťaženia a batérie, to celé zabalené v kompaktných rozmeroch. Delphin LIFTO je jednoducho dokonalá!
Technické parametre: •Výška (telo váhy): 13,5 cm •Výška (s rukoväťou a hákom): 20 cm •Šírka: 7 cm •Napájanie: Li-ion 2000 mAh