sportovyrybar.sk

Delphin bivak cubicon airspace c2g

Kvalitný a obľúbený výrobok Delphin bivak cubicon airspace od známej kvalitnej značky DELPHIN môžete získať tu teraz práve za extra cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 272,20 EUR.
EAN: 8586018009126
Delphin bivak cubicon airspace
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
272,20 EUR

Popis produktu

Ide o model, ktorého základom je stabilná, čiastočne teleskopická konštrukcia, navrhnutá tak, aby umožňovala čo najjednoduchšie a najrýchlejšie rozloženie, resp. zloženie prístrešku. Práve to býva kameňom úrazu pri rozmerovo veľkých bivákoch, kedy samotné rozkladanie zaberie veľa času a často sú na to potrebné aspoň dvaja rybári. V prípade CUBICONU však nič z toho neplatí a bez problémov si s tým za pár minút poradí aj menej skúsený rybár. To však nie je jediné prekvapenie, ktoré tento bivak v sebe ukrýva. Milo prekvapí aj svojimi kompaktnými transportnými rozmermi v pomere k rozmerom v rozloženom stave. Tieto aspekty zaručia, že si ho so sebou nebudete brávať k vode len na dlhé, niekoľkodenné výpravy, ale aj na kratšie vychádzky.
Vnútorný priestor je ideálny pre dve lehátka, pričom stále zostane vo vnútri veľkorysý priestor na pohyb, ale aj pre tašky a ďalšie komponenty výbavy potrebné pre pohodlný pobyt pri vode. V prípade potreby pojme vnútorný priestor dokonca až 3 lehátka. To však neznamená, že CUBICON je vhodný iba ako „spálňa“. Práve naopak! Vďaka svojim parametrom a výške až 190 cm si určite nájde u množstva rybárov využitie ako denný prístrešok, kde budete tráviť čas či variť počas dlhých výprav. Ide teda o naozaj univerzálny prístrešok a je len na vás, akým spôsobom ho využijete.
Veľkou devízou je dôkladne navrhnutý vetrací systém, pozostávajúci z niekoľkých okien a prekrytí, resp. „striešky“ bivaku. Rozmerné moskytiérové okno je umiestnené na prednom aj zadnom paneli, pričom štyri menšie okná sú umiestnené priamo na strope bivaku. Vďaka tomuto dômyselnému systému je možné zaistiť cirkuláciu vzduchu vo vnútornom priestore aj v čase, keď nie je možné vetrať pomocou veľkých okien. Určite ho oceníte najmä v noci, kedy výrazne napomáha znižovať kondenzáciu na vnútorných stenách. Súčasťou samotnej striešky je aj veľký šilt, ktorý vytvára dodatočnú ochranu pred slnkom a dažďom. Strieška je ku konštrukcii upevnená množstvom úchytov tak, aby bola čo najviac eliminovaná možnosť podfúknutia pri silnejšom vetre. K stabilite vo veternom počasí prispievajú aj 4 stabilizačné šnúry a kolíky, ktoré sú súčasťou balenia.
CUBICON má v balení automaticky základnú podlahu, ktorá je fixovaná kvalitným zipsom po celom obvode. Nežiaduce návštevy hlodavcov či nečistoty prenikajúce dovnútra bivakov tak budú už len minulosťou!
Technické parametre: •Vonkajšok. rozmer: 270x270cm •Výška: 190cm •Dĺžka šiltu: 40cm •Transp. rozmery: 100x20x20cm •Hmotnosť: 12,8kg