Daiwa čeburaška prorex systém oranžová-6 g 3 ks

Tento lacný produkt Daiwa čeburaška prorex systém od renomovaného dodávateľa DAIWA môžete pohodlne získať na našich stránkach so zľavou. Teraz môžete získať za skvelú cenu 6,22 EUR. EAN: 4059845007862
Daiwa čeburaška prorex systém oranžová-6 g 3
Značka: DAIWA
6,22 EURDostupnosť: SKLADOM 9,42 Kč Zľava -33%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vďaka flexibilnému upevneniu háčika má použitá nástraha neporovnateľnú naklonenú akciu, keď sa dostane na dno. Tento pohyb je veľmi lákavý hlavne pre zubáče a ostrieže. V závislosti na váhe a veľkosti tungstenovej hlavičky sa tento systém hodí pre nástrahy v dĺžke 3-10 cm. 3D očká dodávajú hlavičke veľkú atraktivitu pre loviacu rybu. Prorex TG Flex Jig Heads sú vyrobené z čistého volfrámu, a tak sú oveľa ťažšie, než bežné hlavičky vyrobené z olova. Vďaka tomu môžete rybárčiť oveľa rafinovanejšie a ľahšie, než s bežnou jigovou hlavičkou, pretože tu je menej odporu pri nahadzovaní aj prezentácii vo vode. Hrozba uviaznutia je redukovaná, zatiaľ čo citlivosť je markantne zvýšená.

 

Tieto malé hlavičky sa skvele hodia aj pre lov pstruhov na rybníkoch a jazerách!
Pasujúce háčiky o veľkosti # 1, # 2, # 4, # 6 nájdete medzi príslušenstvom Prorex.
Dostupné vo farbách: medená, fluo-oranžová a fluo-ružová.

 

Balenie: 4GR – 5ks

Balenie: 5gr – 4ks

Balenie: 6gr – 3ks

Balenie: 7gr – 3ks

Balenie: 8gr – 3ks

Balenie: 9gr – 2ks
V zľave tento tovar Daiwa čeburaška prorex systém oranžová-6 g 3 ks možno zakúpiť bez problémov na webe zaradený v sekcii jiggové hlavy. Teraz môžete nájsť výnimočné produkty z tejto obľúbenej kategórie za skvelú cenu! Známy dodávateľ DAIWA pre svojich zákazníkov predáva prémiový sortiment. za super cenu. Presvedčte sa sami!