sportovyrybar.sk

Black cat navijak catextreme 65

Veľa predávaný produkt Black cat navijak catextreme od známej kvalitnej značky BLACK CAT jednoducho môžete nájsť práve teraz v našej ponuke za extra cenu! Teraz nakúpite za 166,50 EUR.
EAN: 4029569267682
Black cat navijak catextreme
Overiť dostupnosť »
Značka: BLACK CAT
166,50 EUR

Popis produktu

•ROTOR A TELO NAVIJAKU: kompletne zhotovené z alumínia a vďaka tomu úplne odolné proti krúteniu •STABILITA: robustné silové prevody pre extrémne možnosti zaťaženia •SILNÁ BRZDA: vďaka extra veľkému viaclamelovému brzdnému systému Offshore •DOBRÉ POKLADANIE VLASCA: vďaka zdvihovému systému S-Curve
Lov tejto najväčšej európskej sladkovodnej ryby vyžaduje náčinie schopné vydržať extrémne zaťaženie. S navijakom Catextreme ponúka značka Black Cat spoľahlivý šmýkací navijak v troch najdôležitejších veľkostiach presne podľa podmienok použitia. Navijak Black Cat Catextreme si vás získa nezničiteľnou osou, silovou „Power“ kľučkou pre najvyšší prenos sily a skorom systémom s medvedou silou. Veľkosti 55 a 65 sú vhodné pre aktívne formy rybárčenia – prívlač a vertikálny prívlač. Veľkosť 85 sa skvele hodí na lov s bójami a položenú s veľkými nástrahami z brehu na dlhé vzdialenosti. Vysoko výkonný navijak Black Cat Catextreme je špeciálne vyvinutý na použitie pletených šnúr a garantuje ako optimálny prenos sily, tak harmonické navíjanie veľkých nástrah. TECHNICKÉ DETAILY NAVIJAKU BLACK CAT CATEXTREME: Rotor zhotovený z alumínia, a tým pádom kompletne bez tendencií krútenia Telo vyrobené z alumínia, a tým pádom aj kompletne bez tendencií krútenia Extraveľký viaclamelový brzdový systém Offshore Robustné silové prevody 6 zdvihom Perfektné pokladanie šnúry Nekonečná uzávierka spätného chodu.
Návin na 1 otočenie kľučky: 110 cm