sportovyrybar.sk

Black cat gumová nástraha real worm teaser ružová – 120 g

Obľúbený a akčný výrobok Black cat gumová nástraha real worm teaser od výrobcu so zárukou kvality BLACK CAT je možné ľahko získať teraz v ponuke za neuveriteľne nízku cenu. Výhodne za super cenu 23,85 EUR.
EAN: 4029569314997
Black cat gumová nástraha real worm teaser
Overiť dostupnosť »
Značka: BLACK CAT
23,85 EUR

Popis produktu

Jednotlivé strapce sa v prúde dráždivo pohybujú a pri pošklbávaní nástrahou špičkou prútu začína kompletný Teaser pulzovať ako veľký chumáč cesnakov. Gumové strapce je možné doplnkovo nastriekať sprejom Black Cat Flavour Spray. Vertikálna nástraha Real Worm Teaser sa hodí obzvlášť pre aktívnu rybárčenie s vábničkou a klasickú vertikálnu prívlač priamo pod loďou.
•ATRAKTÍVNA A VÁBICA: nástraha Real Worm Teaser sa vďaka ľahkému pošklbaniu pod vodou pohybuje ako chumáč skutočných hrniec. • DLHOŽIVOTNÝ A ELASTICKÝ: špeciálny gumový mix je veľmi elastický a postará sa aj o silnú robustnosť, dokonca aj keď sumec zaútočí priamo na dráždidlo. •ÚČINNÝ A FLEXIBILNÝ: pohyby gumových chápadiel pod vodou sa starajú o enormné dráždenie sumcov, doplnkovo sa dá opatriť gumová zmes aromatickým posilňovačom.