sportovyrybar.sk

Benzar mix method smoke wafter dumbells 8 mm – čokoláda-pomaranč

Vysoko kvalitný tovar Benzar mix method smoke wafter dumbells od nášho výrobcu BENZAR MIX zaobstaráte tady za úžasnú cenu! Cena od 4,54 EUR.
EAN: 5998214383505
Benzar mix method smoke wafter dumbells

Popis produktu

Tento neznámy tvar dokáže byť pre nich veľmi vábivý, preto sa výrazne odvážnejšie vrhnú po Dumbells nástrahách, ako na čokoľvek iné. Vztlaková sila Method Smoke Wafter Dumbells bola navrhnutá tak, aby háčik odľahčili, nezdvihli ho, preto na dosiahnutie dokonalého ponúknutia nástrahy môžeme experimentovať s rozmermi a hmotnosťou háčika. Tieto nástrahy sa výborne rozpúšťajú vo vode a disponujú intenzívnou arómou. Majú dôležitú vlastnosť a to farbu, ktorá je vyslovene pestrá, čo je v súčasnosti veľmi dôležité, predovšetkým v čistejších vodách. Popri intenzívnej farbe a aróme ide o smoke varianty, ktoré fajčia po prieniku do vody.
Okrem vonkajšieho arómového oblaku dodávajú tomuto vizuálnemu efektu aj vertikálnu podporu, ktorá dokáže prilákať ryby k nástrahe aj z väčších vzdialeností. Konzistencia ich robí vhodnými na použitie na háčik či na vlasovom náväzci, preto sa ideálne hodí okrem method aj prevlečené vedľa montáží s väčšími peletovými kŕmidlami.