sportovyrybar.sk

Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10×8 mm 30 ml – mango-kyselina maslová

Tento zľavnený výrobok Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10x8 mm od popredného výrobcu BENZAR MIX ľahko môžete nájsť tu za výborné peniaze. Výhodne za cenu 4,50 EUR.
EAN: 5998214397786
Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10x8 mm

Popis produktu

S prihliadnutím na predchádzajúce poznatky a aktuálne nároky sme na riešenie viacerých situácií vyhotovili Bicolor, dvojfarebný variant. Dumbelly súdkovitého tvaru majú vztlakovú silu.
Podobne ako predchodca, bol nastavený tak, aby háčik kriticky odľahčil, nezdvihol ho v celej dĺžke náväzca, preto sa pre dokonalé ponúknutie nástrahy oplatí experimentovať s rozmermi háčikov a ich hmotnosťou. Nástrahy disponujú intenzívnou dvojkomponentnou arómou, ktorá sa veľmi dobre rozpúšťa a rozptyľuje vo vode. Ich dôležitá vlastnosť je, že majú pestré farby, a to je v súčasnosti veľmi dôležité predovšetkým samozrejme v čistejších vodách a jazerách. Okrem intenzívnych farieb a aróm, smoke varianty po prieniku do vody „dymia“. Pri vytváraní mraku produkujú aj vertikálny vizuálny účinok, ktorý dokáže prilákať ryby aj z väčších vzdialeností. Ich konzistencia umožňuje ich aplikáciu aj na háčik a vlastový náväzec, preto sú počas method technike použiteľné aj navlečené vedľa väčších náväzcov s peletovými kŕmidlami. 10×8 mm nástrahy majú už selektívny účinok, preto sú vhodné okrem metód lovu aj k lovu veľkých rýb, ako kľúč k úspechu.