sportovyrybar.sk

Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10×8 mm 30 ml – jahoda-med

Kvalitný a žiadaný produkt Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10x8 od skvelého výrobcu BENZAR MIX zoženiete ešte dnes za úžasnú cenu! V akcii od 4,50 EUR.
EAN: 5998214397779
Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10x8

Popis produktu

S prihliadnutím na predchádzajúce poznatky a aktuálne nároky sme na riešenie viacerých situácií vyhotovili Bicolor, dvojfarebný variant. Dumbelly súdkovitého tvaru majú vztlakovú silu.
Podobne ako predchodca, bol nastavený tak, aby háčik kriticky odľahčil, nezdvihol ho v celej dĺžke náväzca, preto sa pre dokonalé ponúknutie nástrahy oplatí experimentovať s rozmermi háčikov a ich hmotnosťou. Nástrahy disponujú intenzívnou dvojkomponentnou arómou, ktorá sa veľmi dobre rozpúšťa a rozptyľuje vo vode. Ich dôležitá vlastnosť je, že majú pestré farby, a to je v súčasnosti veľmi dôležité predovšetkým samozrejme v čistejších vodách a jazerách. Okrem intenzívnych farieb a aróm, smoke varianty po prieniku do vody „dymia“. Pri vytváraní mraku produkujú aj vertikálny vizuálny účinok, ktorý dokáže prilákať ryby aj z väčších vzdialeností. Ich konzistencia umožňuje ich aplikáciu aj na háčik a vlastový náväzec, preto sú počas method technike použiteľné aj navlečené vedľa väčších náväzcov s peletovými kŕmidlami. 10×8 mm nástrahy majú už selektívny účinok, preto sú vhodné okrem metód lovu aj k lovu veľkých rýb, ako kľúč k úspechu.