sportovyrybar.sk

Avid carp stolík double decker bivakovací stôl

Veľa podarený produkt Avid carp stolík double decker od spoločnosti AVID CARP nájdete momentálne na našich stránkach stále výhodne. V súčasnosti je k dispozícii za 71,88 EUR.
EAN: 5056317700336
Avid carp stolík double decker
Overiť dostupnosť »
Značka: AVID CARP
71,88 EUR 110,58 EUR Zľava -34%

Popis produktu

Ako je z názvu zrejmé tak má stolík dve poschodia, ktoré tak pojmú viac vášho vybavenia. Majte napr. Svoje cennosti oddelené od rybárskeho vybavenia. Cennejšie veci je dobré uschovať na hornom poschodí stolíku, kde budú viac chránené pred poškodením a na ostatné rybárske vybavenie stále zostane dostatok miesta v dolnom poschodí. Na hornom poschodí je na zadnom okraji integrovaný držiak na tabliet alebo mobilný telefón, ktorý vám umožní sledovať tieto zariadenia v tom správnom uhle.
Bivvy stolík má plne nastaviteľné LokDown nohy, čo umožňuje stolík postaviť do ideálnej roviny aj na svahovitom brehu. Stolík je ľahko zložiteľný do kompaktnej veľkosti, aby ho bolo jednoduché prepravovať na vozíku aj v aute.
Plne nastaviteľné nohy LokDown Nohy opatrené koncovkami proti zarytiu do blata Odolná kovová konštrukcia Odvodňovacie otvory na oboch poschodiach Sklopný mechanizmus pre dosiahnutie kompaktnej veľkosti pre transport zelená farba Integrovaný držiak pre tablet / mobil na hornom poschodí