sportovyrybar.sk

Anaconda bivak nighthawk f4 – 3

Podarený produkt Anaconda bivak nighthawk f4 od značky s tradíciou a dobrou povesťou ANACONDA je možné zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke v akcii! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 507,58 EUR.
Anaconda bivak nighthawk f4
Overiť dostupnosť »
Značka: ANACONDA
507,58 EUR

Popis produktu

Jeho veľmi silná hliníková konštrukcia zaručuje maximálnu stabilitu aj pri veľmi zlom počasí. Súčasťou sú aj dva popruhy na zaistenie spodnej časti bivaku proti nežiaducemu rozloženiu. Vybavený je odolnou podlahou z PVC. V prípade zatvárania je bivak vybavený masívnymi zipsami. Do zadnej časti bivaku možné nainštalovať vložku, ( „spálňu“), Tento priestor je primárne určený na spanie, pretože tvorí v podstate ďalšiu vrstvu bivaku, ktorá za chladného počasia dokonale izoluje a možno tak lepšie udržať v bivaku teplo.

 

V prípade teplejšieho počasia je predná stena vložky rozdelená na dve polovičky, ktorých spodná časť tvorí nepremokavú plachtovinu, ktorá môže byť zapnutá, aby sa zabránilo napríklad zamoreniu nežiaducich zvierat a horná časť tvorí sieť, ktorá chráni pred hmyzom, ale napriek tomu perfektne umožňuje cirkuláciu vzduchu. Takzvaný zimný bivak sa môže pretiahnuť cez takzvaný bivak. Taktiež táto posteľ má dve bočné okná a rolovacie dvere, upevnené rýchlou spojkou. S touto kombináciou dostaneme ďalší centimeter priestoru pred bivak, chránený pred vetrom a dažďom. Materiál je 210D nylon s vodotesnou povrchovou úpravou. 210D Nylonová taška s nepremokavým PVC náterom

 

Vetrací systém na zadnej strane, perfektná cirkulácia vzduchu
2 predné okná s moskytiérou, uzamykateľné + priehľadné okno
6x šponovacie lano do extrémnych situáciách

210D Nylonová taška s nepremokavou PVC vrstvou
Predné okná s moskytiérou alebo priehľadné okno
Veľmi silný hliníkový rám, PVC podlaha
13 ks Anaconda kovové kolíky
Veľmi robustné zipsy
Navrhnuté pre 2 osoby
Hmotnosť: 14,5 kg
Materiál: 210D nepremokavý polyester
Vodný stĺpec: 8000 mm
Úplne uzamykateľné
Dopravné rozmery: 130 x 35 x 35 cm
Rozmery bivaku: 470 x 310 x 180 cm
Vnútorná časť („spálňa“): 365 x 295 x 170 cm – nie je súčasťou dodávky