Abu garcia gumová nástraha mcperch shad svartzonker baitfish-7,5 cm

Často vyhľadávaný produkt Abu garcia gumová nástraha mcperch od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou ABU GARCIA máte možnosť získať u nás právě za rozumné peniaze. Výhodne za 1,10 EUR. EAN: 36282947726
Abu garcia gumová nástraha mcperch shad svartzonker
Značka: ABU GARCIA
1,10 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

To je dôvod prečo značka Abu Garcia začala úzko spolupracovať so skúseným rybárom a staviteľom nástrah Claes „Svartzonker“ Claesesson. Claes je vášnivý rybár a rybarine sa venuje od detstva. Od posledného uvedenia jeho vlastných nástrah ubehlo mnoho rokov a dnes sa už venuje len vývoju Svartzonker nástrah. Jeho návnady sa v posledných rokoch opakovane presadili v niekoľkých pretekoch. Ide o naozajstný magnet na šťuky a na svojom konte má mnoho šťúk cez 10kg. To je dôvod, prečo sú tieto nástrahy na TOP liste rybárov pri výbere nástrah. Výsledkom spolupráce Claes a Abu sú veľmi atraktívne nástrahy pre tých, ktorí jednoducho nemôžu odolať boju s veľkými dravcami. Zakúpením nástrah Svartzonker Vám gratulujeme a veľká vďaka patrí Claesovi, že značke Abu pomáha vyrábať tak účinne nástrahy.

Svartzonker McPerch Shad imituje živú rybičku s kopýtkovým chvostíkom. Jeho výhodou je, že perfektne pracuje pri všetkých metódach ako Drop Shot, pri použití montáže carolina a texas, ofsetového háčika alebo pri klasickej jigovej hlavičke.

Farba: Blue / Silver, Black / Chartreuse, Motor Oil, Firetiger, baitfish, Natural, Nors, Red Head